Automatizace rutinních prací předchází chybám a šetří peníze

Co můžeme, to necháváme strojům. Retailys za vás proto pohlídá aktuální kurzy měn i úpravy DPH v jednotlivých zemích. Zajistí, aby zákazníci neobjednávali dávno vyprodané zboží. Díky modulu synchronizace výrazně urychlíte expanzi do dalších zemí.
Chci vědět víc

Ušetříme vám práci díky automatizaci ručních procesů

Efektivní správa produktů

Vyprodání produktu se projeví na všech e-shopech. Nemusíte to dělat ručně a sledovat stavy skladů. Propojíme sem i pokladnu v kamenné pobočce.

Systém umožňuje rychlé změny velkého množství produktů. Nahráním zalistovací tabulky upravíte parametry i ceny u stovek produktů najednou.

Automatická nastavení pro země

Sledovat sazby DPH ve všech státech, kde prodáváte, zabírá dost času. Německo má 19% sazbu, ale pro knihy je to třeba 7 %. Během pandemie byla 7% sazba dočasně snížena na 5 %.

Retailys automaticky zohledňuje veškeré legislativní změny. Každý den také automaticky přepočítává kurzy podle ČNB.

Synchronizace e-shopů

Vytvoření zahraničního e-shopu je v systému Retailys snadné. Vyberete zdrojový e-shop (např. český) a systém sám vytvoří kopii pro danou zemi včetně strojového překladu, lokální měny a DPH. Základ je hotov.

Později můžete nastavit, aby se na zahraničních stránkách projevily změny z českého e-shopu — třeba slevové akce.

Předáme vám know-how, díky kterému prorazíte na evropských trzích

Známe lokální trhy v Evropě

Pro úspěch v zahraničí nestačí jen přeložený e-shop. Umíme podnikání přizpůsobit specifikům místních trhů. Víme, ve kterých státech roste podíl e-commerce a jaké zboží se nejvíce prodává přes e-shopy v Polsku.

Poradíme s expanzí i marketingem

Provedeme vás celým procesem expanze podnikání do zahraničí. Pomůžeme vám vytvořit místní zákaznickou podporu, lokalizovat e-shop a připravit marketingový plán. Víme, jak uspět v Evropě.

Data a reporty na jednom místě

Prodejní data, návštěvnost vašeho webu i další údaje najdete přímo v Retailys. Veškeré informace jdou třídit například podle jednotlivých zemí či segmentů portfolia, abyste měli dokonalý přehled.

Zkušenosti našich zákazníků

V Bavorsku máme specializované kamenné prodejny se značkovým sportovním zbožím, které se nachází v Bavorské Rudě a ve Zwieselu. Máme několik e-shopů v různých jazycích a také prodáváme přes eBay. Všechny tyto kroky nám umožnilo připojení na systém Retailys, který vždy vyhoví našim požadavkům a jsme s ním velmi spokojeni!

Kateřina Feitová
Zástupce společnosti www.sport-poeschl.cz

Více referencí

Vyzkoušejte Retailys nezávazně

Nezávazně si vyzkoušejte, jak funguje Retailys, jaké má funkce, a jak vám vyhovuje uživatelské rozhraní. Zdarma si vytvoříte e-shop do 10 produktů a 10 objednávek.
Vyzkoušet zdarma