Členství v mezinárodních organizacích

Petr Majdl

Jsme vidět...

Společnost Retailys.com s.r.o. je členem mnoha českých i mezinárodních organizací, se kterými se podílí na rozvoji e-commerce, pořádá workshopy, školí členy a rozšiřuje povědomí o možnostech expanze na zahraniční trhy prostřednictvím internetu a dalších moderních technologií.

Microsoft Partner Network

Jsme oficiálními partnery společnosti Microsoft. Jako vůbec první (a zatím jediný) český poskytovatel e-commerce řešení jsme zalistováni v oficiálním katalogu podporovaných aplikací Microsoft AppSource, kam jsme se dostali po absolvování několikaměsíčního certifikačního procesu. Máte ve firmě podnikové produkty firmy Microsoft? Je šance, že na nás dostanete doporučení přímo od Microsoftu ;)

Více informací: Retailys and Microsoft Azure Marketplace

Asociace pro elektronickou komerci

Asociace pro elektronickou komerci (APEK) sdržuje významné firmy v oblasti elektrnonického obchodování. Asociace působí také jako poradní orgán při připomínkování zákonů v oblasti IT. Jako členové se aktivně podílíme na různých akcích asociace a aktivně propagujeme českou e-commerce.

APEK byl také jednou z organizací, která hodnotila nejvýznamější inovace v oblasti obchodu na konferenci Digitalizace a platba, kde jsme získali druhé místo za přínos českému maloobchodu (v konkurenci takových firem jako například Mastercard či Makro).

Více informací: Stránky APEK

Asociace malých a středních firem

Malé a střední podnikatele zastřešuje AMSP. S touto organizací aktivně spolupracujeme a školíme členy. Našimi školeními a workshopy v oblasti mezinárodní e-commerce už prošly stovky členů. ASMP nás také nominovala mezi finalisty nejvíce inovativních řešení pro obchodníky v rámci Roku digitálního podnikání, kde jsme na závěrečném galavečeru na základě největšího počtu hlasů získali ocenění Digitální firma roku 2019!

Hospodářská komora

Hospodářská komora České republiky rozvíjí podnikatelské prostředí v zemi, je také poradním orgánem při utváření podnikatelské legislativy. Retailys je členem od roku 2018.

Svaz průmyslu a obchodu

Svaz průmyslu a dopravy je největším podnikatelským svazem v České republice a jako člen Tripartity zastupuje zaměstnavatelský sektor. Jako člen Svazu průmyslu a dopravy je Retailys je aktivní zejména v zahraničí, kdy je pravidelně zván v rámci ekonomické diplomacie na podnikatelské mise s vrcholnými představiteli vlády. Na těchto misích Retailys zastupuje inovativní společnosti, startupy a e-commerce sektor. Na pozvání singapurského premiéra Leeho byli členové společnosti Retailys členy výpravy českého premiéra Andreje Babiše (více informací) v roce 2019 do Singapuru.

Více informací: SPCR.CZ

Česko-singapurská obchodní komora

V Singapuru máme aktivní dceřinou firmu RETAILYS.COM PTE LTD. Pro rozvoj obchodní spolupráce mezi Českou republikou a touto jihovýchodní asijskou zemí jsme byli jako zakládající členové u založení Česko-singapurské obchodní komory, kde aktivně prezentujeme možnosti přeshraničního obchodu pomocí online a e-commerce nástrojů.

Více informací: Singapore.cz

British Chamber of Commerce

V rámci spolurpáce s Britskou obchodní komorou se společnost zúčastnila v roce 2019 akceleračního programu Ment2Grow s cílem snáze proniknout na anglicky mluvící trhy. Retailys.com má ve Spojeném království pobočku, proto oficiální zaštítění celého projektu Britskou komorou a Velvyslanectvím přispěli k dalšímu růstu společnosti samotné a jejích klientů v Anglii.

Více informací: BCC Ment2Grow

 

Ostatní články:

Pro média

Firmy v zahraničí považují prodej svých produktů pomocí více prodejních mezinárodních kanálů za zcela samozřejmé, v ČR je ovšem situace zcela odlišná. Retailys vyvíjí systém určený pro expanzi do zahraničí a také rozšiřuje povědomí o možnostech expanze do zahraniční na svých pořádá školeních, seminářích a workshopech, a vystavuje svoje řešení na konferencích a veletrzích...

Náš příběh

Retailys.com s.r.o. je dravá česká technologická firma s ambicí dobýt globální trh s unikátním e-commerce omnichannel řešením Retailys. Během pouhých třech let jsme vyvinuli samotný produkt Retailys, založili jsme dceřinou společnost RETAILYS LTD. v Londýně a zapojili se do akceleračních programů v Evropě i Asii..

Získaná ocenění

Naši zástupci jsou pravidelně zváni do mezinárodních podnikatelských soutěží, kde, díky míře inovativnosti systému Retailys a přínosu pro jeho uživatele, získávají mnohá ocenění.

Pro investory

Společnost Retailys.com s.r.o. společně se svými dceřinými společnostmi RETAILYS LTD v Londýně a RETAILYS.COM PTE LTD v Singapuru je stabilní rychle rostoucí původem česká firma stojící za rozvojem cloudového e-commerce nástroje Retailys, který umožňuje maloobchodním či velkoobchodním prodejcům expandovat na zahraniční trhy.

Právní podmínky

Podmínky zpracování osobních údajů

Sponzorujeme

Jako firma Retailys celkově, či naši kolegové zvlášť osobně se zapojují do veřejně prospěšných aktivit.

My v médiích

Zmínky o naší firmě a systému Retailys se pravidelně objevují v českých i zahraničních novinách a internetových magazínech, publikujeme svoje znalosti, jsou s námi dělány rozhovory a komentáře... Pokud si chcete o nás něco přečíst, zde je seznam některých médií.