Automatické párování plateb

Provozování e-shopu je spojeno s celou řadou starostí a povinností. V případě, že vaši zákazníci mohou platit převodem, nevyhnete se dennodennímu sledování svého bankovního účtu za účelem kontroly došlých plateb a jejich následnému ručnímu přiřazování vytvořeným objednávkám. Zejména při větším množství takových plateb se jedná o práci, která vás bude stát spoustu času, ne-li nervů. Nemluvě o tom, jakou vyžaduje koncentraci a pečlivost. Zapomeňte: tato rutina je ode dneška minulostí. Máme pro vás totiž řešení. 

Díky naší aplikaci pro automatické párování plateb se tato činnost stane příjemnou a hlavně velmi rychlou záležitostí. Po instalaci našeho doplňku do administrace svého e-shopu budete moci kontrolovat všechny platby naráz. Bez toho, aniž byste se přihlašovali do internetového bankovnictví, jedním kliknutím automaticky spárujete veškeré přijaté platby s vytvořenými objednávkami. Získáte tak pořádek ve svých objednávkách a budete vědět, kdy je můžete expedovat. Už žádné pracné a zdlouhavé dohledávání a přiřazování! S naším doplňkem tento úkon plně zautomatizujete a ušetříte drahocenný čas. Inu, jak praktické…

Jediným předpokladem je podpora automatických výpisů z účtu ze strany vaší banky. V administraci svého e-shopu si aktivujete funkci automatického párování plateb a následně v přehledu objednávek jedním stisknutím tlačítka spárujete veškeré své platby z bankovního účtu se svými objednávkami. V rámci této akce dojde rovněž k označení objednávek za uhrazené a změny dozná též jejich status. Zboží můžete ihned odeslat.

Automatické párování plateb s objednávkami (číslem objednávky) probíhá na základě shody variabilního symbolu a částky. Tato funkce je podporována vybranými bankami. U ostatních bank je nutné vložit soubor ABO s exportem příchozích plateb, který nahrajete z administrace své banky.