Platební brána ČSOB

Platební brána ČSOB představuje moderní řešení, díky němuž mohou jednotlivé e-shopy pohodlně přijímat platby uskutečněné platebními kartami. Tato služba nahradila bránu GP webpay, kterou Československá obchodní banka využívala předtím. Předpokladem pro přístup k této platební bráně je mít účet vedený u ČSOB. 

Sázka na tuto platební bránu se jeví být ideální jak pro e-shopy, tak i samotné zákazníky. kterým jednoduchý, pohodlný a rychlý způsob platby výrazně usnadní nakupování a zvýší jejich spokojenost. Internetové obchody, které se rozhodnou prodávat své zboží do zahraničí,  naopak díky službě Multicurrency jistě uvítají možnost akceptace plateb v cizích měnách (kromě CZK i v EUR, USD a GBP). Platební brána ČSOB dále umožňuje redukovat množství nedokončených objednávek a nevyzvednutých zásilek, zcela nový způsob ukládání karet (platba uloženou kartou) a opakovaných plateb (tzv. Platba Na klik). Jako další přednost jmenujme možnost úpravy designu platební brány dle vlastních preferencí a požadavků (lze nahrát vlastní logo firmy, personalizovat bránu dle vlastního e-shopu či ji podbarvit v barvách firmy).  

Československá obchodní banka myslela též na maximální možnou bezpečnost: Platební brána disponuje nejvyšším standardem zabezpečení 3D Secure. Služba má dále responzivní design, díky čemuž ji lze použít i na tabletu či mobilu. Samozřejmostí je rychlé zpracování plateb (při platbě českými kartami jsou platby připsány na účet většinou následující pracovní den). Nechybí ani možnost pohodlné správy transakcí a snadná kontrola jejich stavu. Platby kartou, digitální peněženkou MasterPass či pomocí platebního tlačítka ČSOB a Poštovní spořitelny jsou dostupné v rámci jednoho technického řešení. Platební brána rovněž upozorňuje klienty na chyby v zadání platby a v případě neúspěšné platby umožňuje provést ji znovu.