I velmi malý tým může díky Retailysu obsloužit prodej na celém globálním trhu.

Jsou produkty, kterým lokální trh nestačí. Na českou dovednost nedám dopustit, jsem hrdý, že umíme vyrobit celosvětově žádané zboží. Jen ho také celosvětově prodat. Globální trh je již zde, ale nebyly zde dobré a dostupné nástroje pro snadnou správu, jednoduchou administraci multikanálových přezhraničních prodejních aktivit. 

Náš sofware Retailys je v mnohém jiný než dnešní e-shopy. Specializuje se na omnichannel marketing již ve svém základu. Multikanálový přístup je hluboce integrovám do celého systému. Z jednoho místa můžete spravovat řadu samostatných e-shopů, dostat zboží na světová tržiště, soc. Sítě. Na jednom místě naleznete všechny objednávky, vygenerujete faktury v jazycích a měnách v jakých potřebujete.

Je to složité ? Bez Retailysu by bylo složité spravovat pro každou zemi samostatný e-shop, spravovat zároveň s tím několik soc. sítí a tržišť. Hlídat stavy skladů v případě, že stejné zboží je umístěno na více e-shopech najednou, posbírávat objednávky a odpovídat zákazníkům z desítky ruznorodých administrací …

Retailys udělá spoustu práce za své administrátory sám, proto můžete i v malém týmu prodávat své zboží na několika platformách najednou, ve více jazycích a získávat tak více objednávek. Nárust náročnosti zpracování objednávek z více e-shopů a kanálů ve srovnání se správou jednoho e-shopu je díky Retailysu zanedbatelný.