Jak se připravit na vstup na online trh v Německu?

Kateřina Kapounová

Německo je velkým hráčem na poli online obchodování.  Plánujete rozšířit své působení i na německý trh a rádi byste získali nové vědomosti o místním e-commerce prostředí? Právě pro vás jsme připravili 60 minut trvající online seminář:

Jak se připravit na vstup na online trh v Německu?

Kdy seminář proběhne:  17. listopadu 2020 od 10:00 hodin

Kam se dostavit: seminář proběhne ONLINE formou, přes aplikaci Microsoft Teams

Cena školení: 400 Kč vč. DPH

Co všechno se dozvíte: po absolvování našeho 60minutového semináře si odnesete nové znalosti následujících témat:

 • Stav současné e-commerce v Německu
 • Jak se chová typický zákazník v Německu?
 • Jak začít prodávat na největších německých platformách?
  • Amazon
  • IDEALO
  • billiger.de
 • Jak zajistit logistiku do zahraničí?
 • Proč využít logistiku třetích stran při posílání balíků do zahraničí (3PL) ?

Přihlaste se ZDE.

Ostatní články:

Školení Zahraniční e-commerce

Cílem semináře je získání teoretických i praktických znalostí o zejména evropské e-commerce. Je zaměřen na začátečníky či mírně pokročilé e-commerce obchodníky, kteří uvažují nad expanzí svého e-shopu do zahraničí.

Školení Amazon pro pokročilé

Amazon dnes patří mezi nejhodnotnější společnosti na světě. Každý obchodník, který splní určité podmínky tohoto tržiště, může začít prodávat. Na školení Jak úspěšně prodávat na Amazonu se dozvíte, jak svoje zboží zalistovat a úspěšně začít prodávat.

Jak expandovat na Slovensko?

Chystáte se se svým e-shopem expandovat na Slovensko? Chcete se dozvědět všechny nutné informace z pohodlí svého domova? Právě pro vás jsme připravili 60 minut trvající online seminář:Jak expandovat na Slovensko?

Jak prodávat zboží do Maďarska?

Zvažujete expanzi se svým e-shopem do Maďarska? Rádi byste si rozšířili vědomosti o místním e-commerce prostředí? Právě pro vás jsme připravili 60 minut trvající online seminářJak...

Největší evropská tržiště a srovnávače zboží

S provozováním e-shopů se neodmyslitelně pojí zalistování zboží na e-commerce tržištích a cenových srovnávačích. Plánujete expanzi do zahraničí, ale nemáte zmapované podmínky, které musíte splnit pro registraci na největších evropských e-commerce platformách? Právě pro vás jsme připravili 60 minut trvající online seminář: