Manažer zahraniční expanze

Rozšiřujeme oblast působení naší firmy, proto do našeho týmu hledáme zkušené pracovníky, kteří nám pomohou s expanzí naší firmy na tyto zahraniční trhy: VB, Francie, Německo, Rakousko, Rusko, Ukrajina a španělsky mluvící trhy!

Náplň práce

  • nastavení a zajištění kompletní připravenosti pro vstup na zahraniční trhy
  • osobní, telefonická a emailové komunikace se zahraničními obchodními partnery a potenciálními klienty
  • příprava cenové, programové a reklamní strategie
  • nábor zaměstnanců pro správu a technickou podporu pro nové země
  • úzká spolupráce s jednotlivými týmy v rámci společnosti
  • zajištění lokálních legislativních specifik a omezení
  • analýza trhu a konkurence, sledování trhu
  • příprava a prezentace na konferencích

Očekáváme

  • vynikající znalost angličtiny slovem i písmem
  • zkušenost s expanzí do zahraničních zemí
  • výborné komunikační schopnosti
  • orientaci v nových technologiích
  • schopnost pracovat samostatně
  • flexibilitu, pečlivost, zodpovědnost a kreativitu

Nabízíme

  • odpovídající platové ohodnocení
  • možnost seberealizace a dalšího profesního růstu
  • zajímavou nevšední práci v mladém kolektivu
  • sick days a flexibilní pracovní dobu
  • služební telefon a počítač

Zaujala Vás tato pozice? Dejte nám vědět!

Kontaktní e-mail: jobs@retailys.com *

(do předmětu zprávy uveď „Manažer zahraniční expanze“)

*Odesláním Vašeho životopisu souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle Zásad ochrany osobních údajů.