Kaufland.de

Inzerujte na nejrychleji rostoucím tržišti v Německu

V dubnu 2021 se online tržiště Real.de modifikovalo na Kaufland.de. Do skupiny německých internetových tržišť tak přibyl další gigant, na který zamíří desítky milionů lidí za jeden měsíc.

S přibližně 32 miliony online návštěvníků měsíčně a 1 300 obchody v 8 zemích Kaufland.de rychle rozšířil povědomí o značce online i offline. Díky tomuto rozsahu zajišťuje optimální dosah pro vaše produkty.

Tržiště má širokou škálu kategorií: Domov a bydlení, Móda a životní styl, Technologie a média, Sport a volný čas, Zahrada a DIY a mnoho dalších.

Využijte kvalitní podporu pro prodejce, férové a transparentní podmínky a smluvně neomezenou dobu prodeje na Kaufland.de.

Proč prodávat zboží na Kaufland.de?

Silná značka a férová cenová politika
Kaufland.de je zavedená značka s velkým dosahem, který roste. Jako prodejce máte možnost využít skvělé pověsti, důvěryhodnosti a zákaznické základny. Cenové podmínky jsou výhodné a transparentní.
Podmínky pro vstup
na Kaufland.de
Zákaznická podpora v němčině (alespoň písemně)
Produktový feed v němčině
Platný EAN (GTIN) u všech produktů
Daňová registrace OSS (režim EU)
Zajištěná přeprava zboží do/z Německa
Technické a marketingové zázemí
Jednodušší a rychlejší nákup např. díky nabídce až 12 druhů plateb přináší vyšší konverze. Využijte i silný online marketing – ať už SEO či bannery a vaše zboží bude viditelnější více, než kdy předtím.

3 země pro expanzi

Skrze tržiště Kaufland.de budete moci prodávat ve třech evropských zemích: ČR, Německo, Slovensko. Pro zahraniční zájemce je rovněž snadné vstoupit na Kaufland.de a to i díky informačnímu portálu pro prodejce, který je aktuálně dostupný ve čtyřech jazycích: němčina, angličtina, čeština a čínština.

CHCI NA KAUFLAND.DE

S čím vám pomůže Retailys?

Komplexní nastavení účtu

Založíme vám účet na tržišti, kompletně jej nastavíme a připravíme dvoufázové ověření pro přihlašování a další bezpečnostní opatření pro ochranu před neoprávněným vstupem.

Provedeme prvotní nastavení profilu vašeho obchodu a nahrajeme potřebné dokumenty a informace pro jeho správnou funkčnost a nastavíme správné e-mailové adresy pro řešení konkrétních úkonů a zákaznických požadavků v rámci Kaufland Marketplace.

Nastavíme vhodný tarif, zvolíme pro vaše podnikání ideální předplatné a propojíme váš e-shop s tržištěm.

Nastavíme platební údaje, váš bankovní účet pro příjem plateb za objednávky a v případě vašeho zájmu doplníme i údaje o PayPal.

Zalistujeme produkty a nastavíme sklady. Importujeme vaše produkty na Kaufland Marketplace se všemi potřebnými údaji a specifiky dle pravidel tržiště a nastavíme správně vaše sklady a poskytovatele logistických služeb jako je fulfillment nebo dropshipping

Zařídíme zahraniční telefonní číslo, které bude propojeno s Kaufland Marketplace.

Správa, reklama a komunikace

Nastavíme dopravní metody zasílání balíků a doručování přepravcem:

1. Doručování balíků – komplexní nastavení dopravních metod pro zasílání balíků.

2. Doručování přepravcem – komplexní nastavení doručování prostřednictvím dopravní společnosti.

Připravíme službu Return adress service, ke které zřídíme zpáteční adresu, kde lze lokálně převzít a uskladnit vrácené zboží. Zajistíme proces vrácení zboží od zákazníků a jeho odeslání v rámci dopravy.

Spustíme cílenou marketingovou reklamní kampaň pomocí služby Sponsored Product Ads na Kaufland Marketplace, kterou budeme spravovat a poskytovat vám reporty ohledně výkonu a dosahu.

Zvládneme vícejazyčnou komunikaci s tržištěm za vás, vyřídíme technické záležitosti i zákaznické požadavky.

Připravíme vám měsíční reporty – obsáhlé zprávy ohledně vašeho výkonu na Kaufland Marketplace a navrhneme možné úpravy či vylepšení pro dosažení ještě lepších prodejů.

Jsme váš e-commerce partner pro prodej
na rostoucím německém online tržišti Kaufland.de

Nejste na to sami

Potřebujete poradit ohledně výběru správného marketplace pro vaše produkty?
Neváhejte kontaktovat našeho e-commerce specialistu.
+420 378 880 348
Dušan Makrlík
Key Account Manager