Online tržiště KAUFLAND míří do Čech a na Slovensko!

Retailys partnerem

Jako partner Marketplace Kaufland.de, bychom Vám rádi oznámili, že již brzy budete moci své produkty prodávat i na Kaufland platformách v Česku a na Slovensku!

Kaufland vnímá tento krok jako základ pro spuštění „Kaufland Global Marketplace“ – technologie nabízející rychlý a snadný přístup k mezinárodnímu online obchodu.  Pro prodejce to bude znamenat snadný vstup na trh díky jednoduché registraci. Své produkty budete tak moci prodávat nejen v Německu, ale i na tržištích Kaufland v České republice a na Slovensku.

Jednoduše expandujte!

Tým, který stojí za vývojem Kaufland.de Vám svým supportem umožňuje mezinárodní expanzi v několika krocích. Kaufland Global Marketplace má zároveň svou podporu pro zákazníky, díky které nikdy nebudete bezradní.

Retailys napojení pro Vás bude připraveno

Napojení na Kaufland.cz i Kaufland.sk bude v první chvíli spuštění tržišť připraveno k nalodění! Pracujeme na tom, abychom pro Vás zajistili synchronizaci produktů, popisů zboží, cen, i skladových stavů. Retailys bude na Kaufland Global Marketplace připraven, a co vy?


Oslovte nové cílové skupiny a miliony dalších zákazníků díky Kaufland Global Marketplace. Díky povědomí, o které se postaralo více jak 1350 stacionárních prodejen je Kaufland skvělou šancí, jak zviditelnit Vaší značku! Kaufland je jednou z největších maloobchodních společností v České republice a na Slovensku, proto není pochyb, že bude hrát velkou roli i v ecommerce budoucích let.

Expanze na Kaufland.cz a Kaufland.sk s Retailys

Expandujte s Retailys a my Vás zaregistrujeme na čekací listinu Kaufland.cz nebo Kaufland.sk. Prodávejte díky tomu s půlročními výhodami!

Early bird výhody na první půl rok expanze na Kaufland.cz nebo Kaufland.sk:

  • Bez základních poplatků
  • Bez placení provizí z prodeje
  • Navíc získáte k dispozici kredit ve výši 1200 EUR na reklamu a sponzorované produkty (rozdělen na 6 měsíců, tzn.: Každý měsíc 200 EUR)

Jako bonus Vám bude chodit pravidelný newsletter s novinkami a informacemi o spuštění tržišť. V případě zájmu o expanzi na český, nebo slovenský Kaufland marketplace, nás kontaktujte.Dušan Makrlík

E-commerce specialist & Sales manager

makrlik@retailys.com