Maďarsko

Hlavní město
Budapešť
Měna
Maďarský forint
Počet obyvatel
9 773 000
Jazyk
Maďarština

Fakta a statistiky

Maďarsko se nachází blízko České republiky a nejen díky jeho poloze jsou některé charakteristiky těchto trhů podobné. Ovšem je zde jeden zásadní rozdíl: oproti ČR je v Maďarsku velmi nízký počet e-shopů. To značí malou konkurenci a nízké náklady na založení a provoz e-shopů. Maďarsko patří mezi menší evropské ekonomiky a růst trhu má tato země teprve před sebou. Proto je nyní ten pravý čas vydat se na místní online trh. Maďaři více nakupují v domácích e-shopech, tudíž váš obchod musí být dobře přizpůsoben místním kritériím. V našem článku vám k tomu poskytneme potřebné rady, další informace o elektronickém obchodování i o oblíbených druzích zboží, které je v Maďarsku nejvíce nakupováno přes internet. Představíme vám ale i faktory, jimiž se maďarský e-commerce trh odlišuje od ostatních.

12%
Růst trhu
2,20 mld €
Obrat online prodeje
12 000
Množství e-shopů v zemi
833
Počet obyvatel na jeden e-shop
27%
Daňové zatížení
75%
Míra užívání internetu

Co od nás dostanete

Přehled stavu
e-commerce
Struktura uživatelů internetu
Souhrn e-commerce v číslech
Lokální specifika
pro e-shopy
Používané platební a dopravní metody
Tipy k prodeji

  Vložením e-mailu souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a všeobecnými obchodními podmínkami.

  Využijte naše know-how při zahraniční expanzi

  Data a reporty na jednom místě

  Tržby, návštěvnost webu, skladové zásoby i další údaje najdete přímo v aplikaci. Data lze filtrovat podle času, země, produktů a dalších kritérií. Automaticky si vygenerujete grafy nebo třeba geografickou mapu tržeb.

  Automatizace vám ušetří práci

  Rutinní činnost necháváme algoritmům. Retailys za vás hlídá změny DPH i kurzy měn a předejde tomu, aby zákazník objednal vyprodané zboží. Pomocí synchronizace e-shopů urychlíte expanzi do dalších zemí.

  Online tržiště a srovnávače zboží

  Váš český e-shop napojíme na Zboží.cz, Heureku nebo MALL Marketplace. V zahraničí vás napojíme na Amazon, Ebay, německé Idealo, britský PriceRunner, polské Ceneo a další platformy.

  Vyzkoušejte Retailys nezávazně

  Nezávazně si vyzkoušejte, jak funguje Retailys, jaké má funkce, a jak vám vyhovuje uživatelské rozhraní. Zdarma si vytvoříte e-shop do 10 produktů a 10 objednávek.
  Vyzkoušet zdarma