Notifikuj – nový partner

Co je Notifikuj?

Notifikuj je aplikace, která pomáhá e-shopům a online podnikatelům zvyšovat konverze. Z návštěvnosti webu dokáže vytěžit více dokončených objednávek a tak vám elegantně vrací investice vložené do marketingu. Jinými slovy: více návštěvníků promění v platící zákazníky. Sociálním důkazem přiměje k dokončení požadované akce, ať už se jedná o objednávky nebo online poptávky služeb.

Klienti Retailys dokáží pomocí doplňku Notifikuj zvýšit konverzní poměr svého e-shopu. Nezáleží na sortimentu, který prodáváte. Sociální důkaz působí v každém odvětví.


Mezi TOP funkce patří:

  • Zobrazení posledních objednávek – tato notifikace je jednou z nejlepších, protože ukazuje, že Váš e-shop žije. Ukazuje, že na něm lidé rádi nakupují a nový návštěvník se nemusí bát utratit své peníze právě u vás.
  • Pozitivní recenze – ukažte v notifikacích pozitivní recenze od vašich spokojených zákazníků. Nabízíme snadnou a rychlou integraci s Heurékou a Zboží.cz. Následně z těchto platforem automaticky stahujeme recenze a zobrazujeme je ve notifikacích. Tím budujete důvěru u nových návštěvníků vašeho e-shopu a zvyšujete pravděpodobnost jejich nákupu.
  • Statistiky o návštěvnících – ukažte vše, že to na vašem e-shopu žije. Zobrazte návštěvníkům statistiky o aktuální počtu návštěvníků e-shopu nebo souhrnné statistiky za delší časové období.
  • Notifikace TOP nabídka – nabízíte dopravu zdarma, dárek k objednávce nebo slevu na nějaký produkt? Dejte o tom lidem vědět pomocí notifikace TOP nabídka. Tu si můžete libovolně otextovat a upravit.

Pro koho dalšího je doplněk určený?

Doplněk Notifikuj je vhodný pro jakýkoliv e-shop, na kterém chcete zvýšit počet objednávek, aniž byste museli investovat jedinou korunu navíc do placené reklamy. Notifikuj totiž pracuje s již získanými návštěvníky a dokáže u nich zvýšit pravděpodobnost nákupu. A to v průměru o 7-18 %. V některých případech se konverzní poměr zvýšil dokonce až o více než 30 %. Kolik by takové zvýšení konverzního poměru znamenalo v tržbách navíc u vašeho e-shopu?

Jak Notifikuj funguje v zahraničí?

Notifikuj a jednotlivé notifikace jsou připraveny na využití i pro zahraniční trhy. Konkrétně nabízíme mimo české jazykové mutace také anglickou, slovenskou a německou. Notifikace se automaticky nastaví do vybraného jazyka a dále není třeba nic víc řešit.

Jak to celé funguje?

Jednou nastavíte a notifikace se dále zobrazují automaticky. První kampaň máte dokonce předpřipravenou dle best practices.
V našich notifikacích nelze zobrazit falešná data. Ručíme tak za správnost veškerých zobrazených dat. Díky tomu zvyšujete důvěryhodnost vašeho e-shopu. Protože v notifikacích se zobrazí pouze to, co se na e-shopu opravdu stane. Může si libovolně nastavit místo, četnost a rychlost zobrazení jednotlivých notifikací. Také máte možnost zakázat zobrazování notifikací na jednotlivých zařízeních (mobil a desktop).

Vyzkoušejte Retailys nezávazně

Nezávazně si vyzkoušejte, jak funguje Retailys, jaké má funkce, a jak vám vyhovuje uživatelské rozhraní. Zdarma si vytvoříte e-shop do 10 produktů a 10 objednávek.
Vyzkoušet zdarma