Víme, jak uspět v Evropě. Provedeme vás expanzí e-shopu do zahraničí

Detailně analyzujeme evropský e-commerce. Máme přehled o daních, dopravcích a specifikách místních trhů. Víme, jaké marketingové kanály nejlépe fungují v jednotlivých zemích. Nejsme jen vývojáři software. Poradíme vám, jak úspěšně rozšířit váš byznys do zahraničí.
Chci vědět víc

Provedeme vás zahraniční expanzí krok za krokem

Pomůžeme vám s marketingem

Máme přehled o trendech v SEO, PPC i displayové reklamě. Vím, které marketingové kanály nejlépe fungují v daných zemích. Pomůžeme vám nastavit, vyhodnotit a optimalizovat kampaně.

Přes API propojíme Retailys se správou kampaní, abyste data z marketingu měli na jednom místě spolu s dalšími statistikami.

Poradíme s dopravou i daněmi

Víme, kdo jsou nejrozšířenější dopravci v evropských zemích. Často se s nimi známe, takže vám spolupráci můžeme dohodnout a e-shop rovnou připojit k jejich systému.

Máme přehled o změnách legislativy a upravujeme automaticky DPH včetně různých sazeb pro některé kategorie produktů (například nižší DPH na knihy).

Známe lokální specifika trhů

Poradíme vám, jaké jsou oblíbené platební metody v daných zemích. V zahraničí se téměř nepoužívá dobírka. Mnohem rozšířenější než v ČR je naopak Paypal.

Odlišné jsou i dodací adresy. V Maďarsku mají lidé tři jména, která píší obráceně. V Řecku se u adresy píše patro bytu a v Británii se vyplňuje Country State.

Využijte naše know-how při zahraniční expanzi

Data a reporty na jednom místě

Tržby, návštěvnost webu, skladové zásoby i další údaje najdete přímo v aplikaci. Data lze filtrovat podle času, země, produktů a dalších kritérií. Automaticky si vygenerujete grafy nebo třeba geografickou mapu tržeb.

Automatizace vám ušetří práci

Rutinní činnost necháváme algoritmům. Retailys za vás hlídá změny DPH i kurzy měn a předejde tomu, aby zákazník objednal vyprodané zboží. Pomocí synchronizace e-shopů urychlíte expanzi do dalších zemí.

Online tržiště a srovnávače zboží

Váš český e-shop napojíme na Zboží.cz, Heureku nebo MALL Marketplace. V zahraničí vás napojíme na Amazon, Ebay, německé Idealo, britský PriceRunner, polské Ceneo a další platformy.

Zkušenosti našich zákazníků

V České republice, na Slovensku a v Evropě prodáváme již od roku 2005. Manžetové knoflíčky a doplňky J.L.TOMAN jsou zručně vyrobeny s důrazem na zajištění a zachování kvality produktu. Na této kvalitě našich služeb i produktů si zakládáme a totéž očekáváme od svých partnerů. Proto jsme rádi, že jsme si pro dlouhodobou spolupráci vybrali systém Retailys, který nám pomáhá s rozšiřováním naší značky na internetu a díky tomu se náš online prodej zvyšuje.

Miroslav Toman
Zástupce společnosti www.jltoman.cz

Sdílíme své znalosti

Retailys byl na Reshoper 2022! 

Letos jsme se s týmem Retailys opět účastnili skvělé konference Reshoper 2022! Po roční covidové odmlce jsme tak znovu měli možnost představit náš produkt i naše služby začínajícím i zkušeným e-shopařům, navázat nová partnerství se spoustou zajímavých společností a inspirovat se na zajímavých přednáškách!

Integrace HEUREKA a proč ji využít v Retailys?

Heureka je největším nákupním portálem a srovnávačem cen, zboží a e-shopů v České republice. Měsíčně web navštíví průměrně až 3 milióny uživatelů a patří mezi 10 nejvíce navštěvovaných webů v ČR. Pro majitele e-shopu je tedy logickým krokem, zalistovat své zboží na této platformě pro zvýšení obratu svého podnikání a získání nových zákazníků.

5 Tipů – Růst e-shopu v dnešním konkurenčním prostředí!

Přemýšleli jste jakou zvolit strategii v konkurenčním prostředí? Pokud ano, ale stále si nevíte rady, tak je článek právě pro vás. Pokud jste doposud neměli čas se na problematiku konkurence v e-commerce podívat, věříme, že i pro vás máme pár tipů do začátku!

Vyzkoušejte Retailys nezávazně

Nezávazně si vyzkoušejte, jak funguje Retailys, jaké má funkce, a jak vám vyhovuje uživatelské rozhraní. Zdarma si vytvoříte e-shop do 10 produktů a 10 objednávek.
Vyzkoušet zdarma