Pro investory

PRO INVESTORY

Petr Majdl

Společnost Retailys.com s.r.o. společně se svými dceřinými společnostmi RETAILYS LTD v Londýně a RETAILYS.COM PTE LTD v Singapuru je stabilní rychle rostoucí původem česká firma stojící za rozvojem cloudového e-commerce nástroje Retailys, který umožňuje maloobchodním či velkoobchodním prodejcům expandovat na zahraniční trhy.

Nejen průběžně rostoucí tržby - mezi rokem 2018 a 2019 došlo k nárůstu výnosů přibližně o 200% - ale i kvalitní finanční zázemí zaručuje stabilitu společnosti. Ostatní financování pochází zejména z těchto zdrojů:

  • osobní vklady zakladatelů (řádově jednotky milionů korun)
  • seedové financování pomocí convertible bonds,  vydané v roce 2018 o hodnotě 8.750.000 Kč
  • programy na podporu podnikání ČR / EU

Investory pravidelně informujeme o finančních ukazatelích společnosti, dosažených milnících a růstu společnosti.

V roce 2020 a 2021 připravujeme investiční kolo na podporu a urychlení expanze na zahraniční trhy a spuštění franchisingové sítě v ČR. V případě, že máte zájem stát se partnery společnosti a chtěli byste zaslat investiční prospekt, neváhejte nás prosím kontaktovat:

Ing. Petr Heller, jednatel
heller@retailys.com / +420 720 579 325

 

Ostatní články:

Pro média

Firmy v zahraničí považují prodej svých produktů pomocí více prodejních mezinárodních kanálů za zcela samozřejmé, v ČR je ovšem situace zcela odlišná. Retailys vyvíjí systém určený pro expanzi do zahraničí a také rozšiřuje povědomí o možnostech expanze do zahraniční na svých pořádá školeních, seminářích a workshopech, a vystavuje svoje řešení na konferencích a veletrzích...

Náš příběh

Retailys.com s.r.o. je dravá česká technologická firma s ambicí dobýt globální trh s unikátním e-commerce omnichannel řešením Retailys. Během pouhých třech let jsme vyvinuli samotný produkt Retailys, založili jsme dceřinou společnost RETAILYS LTD. v Londýně a zapojili se do akceleračních programů v Evropě i Asii..

Členství v mezinárodních organizacích

Jsme vidět...Společnost Retailys.com s.r.o. je členem mnoha českých i mezinárodních organizací, se kterými se podílí na rozvoji e-commerce, pořádá workshopy, školí členy a...

Získaná ocenění

Naši zástupci jsou pravidelně zváni do mezinárodních podnikatelských soutěží, kde, díky míře inovativnosti systému Retailys a přínosu pro jeho uživatele, získávají mnohá ocenění.

Právní podmínky

Podmínky zpracování osobních údajů

Sponzorujeme

Jako firma Retailys celkově, či naši kolegové zvlášť osobně se zapojují do veřejně prospěšných aktivit.

My v médiích

Zmínky o naší firmě a systému Retailys se pravidelně objevují v českých i zahraničních novinách a internetových magazínech, publikujeme svoje znalosti, jsou s námi dělány rozhovory a komentáře... Pokud si chcete o nás něco přečíst, zde je seznam některých médií.