Pro média

Retailys.com® je prvním českým zástupcem nové generace e-commerce řešeních označovaných jako e-commerce omnichannel systémy. Pomocí systému Retailys je možné z jedné snadné administrace snadno spravovat neomezené množství různých eshopů v různých jazycích, měnách a splňující lokální specifika, dále prodávat zboží na největších globálních tržištích, kterými jsou např. Amazon.com či eBay, či automatizovaně spravovat sociální sítě a ostatní marketingové aktivity. Objednávky ze všech prodejních kanálů jsou poté přehledně sloučeny do jednoho modulu.

Firmy v zahraničí (zejména v USA, UK a Číně) považují prodej svých produktů pomocí více prodejních kanálů za zcela samozřejmé, v ČR je ovšem situace zcela odlišná a jen malé procento firem je schopno využívat zahraniční online prodejní kanály pro zvýšení svých tržeb. Snažíme se českým firmám ukázat, že tzv. cross-border prodej pomocí více online prodejních kanálů je další logický krok pro zvýšení jejich tržeb, učíme je využívat výhody omnichannel nástrojů či pořádáme školení o omnichannel strategiích.

Pokud by jste měli zájem o více informací o společnosti Retailys.com či obecně omnichannel problematice a cross-border prodeji, prosíme kontaktujte nás:

Ing. Petr Heller
tel: (+420)720579325
email: heller@inak.cz