Pro média

Pro média

Firmy v zahraničí (zejména v USA, UK a Číně) považují prodej svých produktů pomocí více prodejních mezinárodních kanálů za zcela samozřejmé, v ČR je ovšem situace zcela odlišná a jen malé procento firem je schopno využívat zahraniční online prodejní kanály (e-shopy či tržiště) pro zvýšení svých tržeb. Vedle vývoje systému Retailys určeného pro expanzi do zahraničí se společnost proto věnuje rozšiřování povědomí o možnostech expanze do zahraničí pomocí internetu, pořádá školení, semináře a workshopy, vystavuje svoje řešení na konferencích a veletrzích v Evropě i mimo ni.

Pokud byste měli zájem o více informací o společnosti Retailys.com či obecně omnichannel problematice a cross-border a online prodeji, prosíme kontaktujte nás:

Ing. Petr Heller, jednatel
tel.: (+420) 720 579 325 / (+420) 376 383 611
e-mail: heller@retailys.com

 

O firmě Retailys

Retailys.com® je prvním českým zástupcem nové generace e-commerce řešení označovaných jako e-commerce omnichannel systémy. Pomocí systému Retailys je možné z jedné snadné administrace snadno spravovat neomezené množství různých e-shopů v různých jazycích, měnách a splňujících lokální specifika konkrétních trhů, dále prodávat zboží na největších globálních tržištích, kterými jsou např. Amazon či eBay, či automatizovaně spravovat sociální sítě a ostatní marketingové a prodejní aktivity. Objednávky ze všech prodejních kanálů jsou poté přehledně sloučeny do jednoho modulu.

 

Ke stažení

Zde si můžete stáhnout propagační materiály:  

LOGO

logo_Retailys.jpg

logo_Retailys.svg

logo_Retailys.png

logo_Retailys.pdf

logo_Retailys_icon.png

 

CERTIFIKÁTY

Retailys_digitalni_firma_roku_2019.png

Retailys_oceneni_digitalizace_obchodu.png

Retailys_certifikat_Clean_Advantage_2023.pdf

 

PLAKÁTY A LETÁKY

flyer_Europe_ecommerce_map.pdf

 

O RETAILYS

proc_prodavat_online.jpg

Retailys_selling_online.jpg

Retailys_team.jpg

vyjadreni_k_situaci_koronavirus.jpg

 

 

Vyzkoušejte Retailys nezávazně

Nezávazně si vyzkoušejte, jak funguje Retailys, jaké má funkce, a jak vám vyhovuje uživatelské rozhraní. Zdarma si vytvoříte e-shop do 10 produktů a 10 objednávek.
Vyzkoušet zdarma