Rusko

Hlavní město
Moskva
Měna
Ruský rubl
Počet obyvatel
145 911 570
Jazyk
Ruština

Fakta a statistiky

Ruská federace – Rusko je největším státem na světě a devátou nejlidnatější zemí na světě. Stát má největší zásoby přírodních zdrojů, což významně ovlivňuje ekonomiku, a to jak pozitivně, tak i negativně. Důvodem je hlavně silná závislost měny na cenách ropy. Rusko je hlavním následnickým státem Sovětského svazu a je vůdcem Společenství nezávislých států. Rusko je v současné době země postižená západními sankcemi. Relativně nízká konkurence a slabý nerozvinutý e-commerce trh poskytují skvělou příležitost pro online prodej. V našem článku Vám poskytneme informace o současném stavu elektronického obchodu v Rusku, nejprodávanějším zboží přes internet, a také představíme mnohé faktory, kterými se odlišuje ruský e-commerce trh.

10%
Růst trhu
18,00 mld €
Obrat online prodeje
200 000
Množství e-shopů v zemi
720
Počet obyvatel na jeden e-shop
20%
Daňové zatížení
67%
Míra užívání internetu

Co od nás dostanete

Přehled stavu
e-commerce
Struktura uživatelů internetu
Souhrn e-commerce v číslech
Lokální specifika
pro e-shopy
Používané platební a dopravní metody
Tipy k prodeji

  Vložením e-mailu souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a všeobecnými obchodními podmínkami.

  Využijte naše know-how při zahraniční expanzi

  Data a reporty na jednom místě

  Tržby, návštěvnost webu, skladové zásoby i další údaje najdete přímo v aplikaci. Data lze filtrovat podle času, země, produktů a dalších kritérií. Automaticky si vygenerujete grafy nebo třeba geografickou mapu tržeb.

  Automatizace vám ušetří práci

  Rutinní činnost necháváme algoritmům. Retailys za vás hlídá změny DPH i kurzy měn a předejde tomu, aby zákazník objednal vyprodané zboží. Pomocí synchronizace e-shopů urychlíte expanzi do dalších zemí.

  Online tržiště a srovnávače zboží

  Váš český e-shop napojíme na Zboží.cz, Heureku nebo MALL Marketplace. V zahraničí vás napojíme na Amazon, Ebay, německé Idealo, britský PriceRunner, polské Ceneo a další platformy.

  Vyzkoušejte Retailys nezávazně

  Nezávazně si vyzkoušejte, jak funguje Retailys, jaké má funkce, a jak vám vyhovuje uživatelské rozhraní. Zdarma si vytvoříte e-shop do 10 produktů a 10 objednávek.
  Vyzkoušet zdarma