Financování založené na paušálech a provizích z prodeje usnaďnuje začátek

Spuštění více navzájem propojených e-shopů v Retailysu nevyžaduje velkou finanční investici na začátku projektu ani dlouhý čas potřebný pro realizaci.

Retailys technologie a služby potřebné k jeho nasazení si nekupujete jednorázovým složením velké sumy peněz tak, jako je tomu u vyspělých e-shopů na míru. Retailys si pronajímáte za pevně stanovený měsíční paušál. Je to nesmírně jednoduché a elegantní řešení. Žádné extra poplatky za převedení dat ze stávajícího e-shopu, za design budoucích e-shopů, za SEO, za programové napojení na dodavatele, propojení se sklady či účetnictvím. Jeden stále stejný měsíční paušál. S tím se krásně kalkuluje.

Rozsah projektu, cena za údržbu, modernizace a aktualizace, poradenství a marketingová popora je pak zohledněna několika procení provizí z realizovaných objednávek. Jsme tak nepřetržitě motivovaní podporovat růst vašich tržeb. Snažíme se jít s každým zákazníkem o kus dál, dobývat nové trhy, rozšiřovat se na další el. platformy. Díky takto jednoduše ošetřenému rozsahu projektu prostými procenty z tržby u nás nenajdete žádná technická omezení vašich aktivit. Čím víc, tím lépe. Pokud to přinese další růst obratu, nebudeme přeci nějak omezovat počet domén, počet spuštěných e-shopů, přenesených dat, přístupů, produktů v databázi, uživatelů, přenosů dat … Hodláme růst společně s každým obchodem, který spravujeme a jsme na to připraveni.