Uloženka

Uloženka poskytuje profesionální dopravní a logistické služby pro e-shopy. Disponuje hustou sítí nejfrekventovanějších podacích a výdejních míst po celé České a Slovenské republice a je oblíbená především kvůli dobré dostupnosti a nízké ceně. Provozovatelé internetových obchodů díky ní ušetří starosti s distribucí zásilek i peníze. Stejnojmenná firma dokonce deklaruje vůbec nejlevnější přepravu zásilek u nás i na Slovensku. 

Jako další přednosti pro online prodejce uvádí jednoho partnera, jeden jediný systém, jedno vyúčtování, jedno podací místo a veškeré možnosti dopravy za minimální poplatek. Uloženku ocení zejména e-shopy, které nemají kamennou prodejnu, ale přesto chtějí svým zákazníkům nabídnout osobní odběr. Ti si tak objednávku mohou pohodlně vyzvednout například cestou z práce nebo poblíž svého bydliště. 

Kromě výdejních míst Uloženky lze využít též podání na partnerské výdejní pobočky České pošty a DPD i například doručení na Českou či Slovenskou poštu, DPD ČR a SK. Vedle osobního odběru je tu i možnost doručení přímo na adresu zákazníka. 

Uloženka umožňuje expresní podání zásilek na speciálních pobočkách až do 17:30, v případě větší vzdálenosti lze využít hromadnou expedici zásilek či svoz na podací místa, další služby představuje denní a noční expresní přeprava (v rámci ČR) nebo hromadná expedice zásilek do zahraničí. Odpadne vám skladování, kompletace, balení, odeslání a transport zásilek a dostane se vám kvalitního zákaznického servisu schopného promptně reagovat na vaše dotazy.

Vše funguje následovně: V interním systému Uloženky nejprve přes jedno rozhraní zadáte přepravní data (manuálně nebo automaticky) a následně nalepíte vytištěné štítky na připravené zásilky. Poté následuje hromadné podání zásilek na pobočku (formou osobního podání, zajištěným svozem nebo s využitím dopravce). Balíčky poté na výdejních místech čekají 14 dnů, než si je zákazník vyzvedne, přičemž může platit i na dobírku. Systém vás dále upozorní na nevyzvednuté objednávky, zajišťuje odesílání dobírek v Kč / EUR a můžete s ním také monitorovat kompletní historii zásilek a fakturací. 

Samotnou zásilku si lze vyzvednout ještě tentýž den po jejím podání nebo do druhého dne. Jakmile je balíček předán k přepravě, obdrží zákazník informační e-mail s ID kodem pro sledování aktuálního pohybu zásilky. V momentě, kdy je zboží připraveno k vyzvednutí na výdejním místě, dostane zákazník e-mail či SMS s danou informací. 

Napojení e-shopu na systém Uloženky je snadné a probíhá ve třech krocích. Nejprve se vyplní kontaktní formulář za účelem získání nezávazné nabídky. Poté případně následuje elektronické uzavření smlouvy během několika málo minut. Další fází je integrace Uloženky do svého vlastního e-shopu, kde máte na výběr hned několik možností: od jednoduchého řešení pro menší obchody až po ucelené napojení celého systému pro největší prodejce. Pak už nic nebrání snadnému podání zásilek (zadání přepravních údajů, nalepení štítků, podání na zvolené výdejní místo). 

Cena: dle náročnosti