Allegro

Začněte inzerovat své zboží na nejoblíbenější a největší nákupní platformě v Polsku a nyní i v České republice

Již přes 22 let společnost Allegro provozuje svoji úspěšnou platformu pro elektronický prodej, která se stala #1 platformou v Polsku.

Allegro navštíví každý měsíc přibližně 22 milionů zákazníků. 86 % polských zákazníků uvádí, že toto tržiště je jejich první a nejoblíbenější místo pro online nakupování.

Zákazníci mají na výběr z více než 250 milionů produktů a s ohledem na maximální pohodlí při nakupování mají možnost rychlého doručení zdarma v rámci programu Allegro Smart! a moderní platební metody Allegro Pay.

V dubnu 2022 společnost Allegro dokončila akvizici MALL Group a WE|DO, což posílilo pozici společnosti Allegro na evropském trhu a poskytuje různé výhody pro její mezinárodní prodejce a zákazníky.

Dalším významným milníkem bylo spuštění české mutace Allegro.cz v květnu 2023, které má ambice stát se nejoblíbenějším online tržištěm v České republice.

Proč byste měli začít prodávat na online tržišti Allegro?

Pro malé i velké prodejce
Allegro je otevřeno pro každý byznys, ať už jste začínající prodejce či větší firma. Tržiště si bere provizi z prodeje a nabízí několik typů předplatného s různými funkcemi a výhodami.
Profesionální logistické služby
Nechte logistiku na Allegru a plně se věnujte rozvoji prodeje. Využitím služby One fulfillment získáte přístup k výhodnějším způsobům dopravy a zákaznickému servisu.
Tarif prémiového prodejce
Díky programu Super Seller vás zákazníci rozeznají od standardních prodejců na první pohled, můžete si vyzkoušet nové funkce, vaše produkty se budou zobrazovat před ostatními.

Expandujte
s Allegrem

Allegro je nejoblíbenější online tržiště v Polsku a roste i na mnoha dalších trzích Evropy, jako například Německo, Francie či Španělsko. Propojení skrze Retailys vám poskytne přístup k milionům potenciálních zákazníků.

CHCI NA allegro

S čím vám pomůže Retailys?

Nastavení účtu je pro nás hračka

Vytvoříme, ověříme a napojíme váš účet. Zaregistrujeme vás na Allegro, vybereme vhodné předplatné a ověříme účet. Napojení na Retailys probíhá skrze API a nechybí propojení s účetním systémem.

Nastavíme správné informace o účtu a prodejci, o společnosti, daňové informace, čísla ERP, dodací adresy, e-mailové adresy pro faktury a další. Nahrajeme logo firmy, kontaktní informace a zásady ochrany osobních údajů, které se zobrazí zákazníkům.

Nastavíme dopravní metody, včetně výpočtu nákladů na doručení, nastavení doručení zdarma, nastavení doručení ve stejný den a doručení do druhého dne.

Zadáme podmínky pro vrácení zboží v lokálním jazyce.Budou obsahovat možnosti odstoupení od smlouvy, zpáteční adresu pro vratky, kontaktní údaje a jiné nezbytné informace.

Nastavíme reklamační podmínky v lokálním jazyce, se lhůtami pro reklamaci, popisem a adresou pro reklamaci.

Připravíme informace o záruce,tedy typ záruky, záruční doby, podmínky pro podnikatele a další důležité informace.

Pro správu funkce One Fulfillment by Allegro vyřídíme žádost o službu fulfillmentu a poskytnutí asistence při zahájení využívání těchto služeb.

Prodávejte s výhodami

Zalistujeme vaše produkty na tržiště se všemi potřebnými daty a přípravíme nabídky produktů, tabulky velikostí pro produkty a další doplňkové služby.

Zařadíme vás do programu Super Seller, vyřídíme žádost o přístup k tarifu prémiového prodejce a získání jeho mnoha výhod a přidáme poradenství ohledně udržení nebo získání statusu Super Seller.

Nastavíme službu automatického vystavování faktur,která bude generovat faktury u vašich objednávek a na základě vašeho požadavku pravidelně poskytneme faktury od Allegra.

Nastavíme velkoobchodní ceny, limity a rabaty.

Nastavíme slevy a kupóny, připravíme produktové sady, množstevní slevy a nastavíme časové omezení slevových kupónů.

Správa nabídek v kampaních a výkonu, tvorba sponzorovaných nabídek a reklam. Hodnocení výkonu v rámci prodeje a expedice objednávek, poradenství ohledně zlepšení celkového výkonu.

Nastavíme notifikace pro prodejce i obecné, kterými vás bude Allegro pravidelně informovat o novinkách a aktualitách.

Jsme váš e-commerce partner pro prodej
na největším polském online tržišti

Nejste na to sami

Potřebujete poradit ohledně výběru správného marketplace pro vaše produkty?
Neváhejte kontaktovat našeho e-commerce specialistu.
+420 720 579 325
Petr Heller
CEO