E-shopy

Zakládáme e-shopy po celé Evropě, přizpůsobené lokálním zvyklostem zákazníků a požadavkům místních trhů.
Expanzi usnadní i naše široká databáze doplňků a aplikací, které zvýší konverze a umožní vašim zákazníkům snadno a rychle objednat. Vyberte si z marketingových nástrojů, fullfilmentů, dopravních či platebních metod a mnoha dalších funkcí v našem Appstoru.

Expanze po celé Evropě s lokálními e-shopy

E-shop na pár kliknutí

V administraci Retailys založíte e-shop jednoduše sami a vyzkoušíte si jeho správu. S dalším nastavením vám pomůžeme – zajistíme překlady, propojíme sklady, kamenné pobočky, účetnictví, můžete mít i více firem a e-shopy mezi sebou synchronizovat. Na dashboardu si pak můžete zobrazit přehledné reporty a statistiky z vašich prodejů.

Nejoblíbenější země pro expanzi – reference

Napojení

Integrace aplikací třetích stran pomohou rozhýbat váš byznys, usnadní zákazníkům nákupy a vám správu e-shopu i celou expanzi. Podívejte se i do našeho Appstoru, jaké užitečné funkce můžete využít.
Kategorie:
Název:
Seřadit dle:

Idealno

Idealno.rs a Idealno.ba jsou nejpopulárnější srovnávače zboží v Srbsku a Bosně.

Pazaruvaj

Pazaruvaj.com je nejnavštěvovanější srovnávač cen v Bulharsku, a také online nákupní průvodce.

Compari

Compari.ro je jedním z nejnavštěvovanějších srovnávačů cen v Rumunsku, a také online nákupním průvodcem.

Jeftinije

Rozšíření svého online podnikání do Chorvatska představuje výjimečnou příležitost vzhledem k rychlému růstu e-commerce v této zemi.

Ceneje

Ceneje.si se stane vaším partnerem, ne konkurentem, pomůže zviditelnit vaše produkty i vaší značku ve Slovinsku.

Meta Pixel

Meta pixel (dříve Facebook pixel) je analytický nástroj, díky němuž budete mít přehled o akcích prováděných na svém webu, budete...

Google Search Console

Google Search Console (dříve Google Webmaster Tools) je bezplatný analytický nástroj , který odhaluje fungování webových...

Instagram

Instagram je oblíbená sociální síť umožňující sdílet fotky, videa a chatovat s ostatními přáteli. Podnikáte-li a zároveň usilujete o zisk nových zákazníků.

Maileon

Sofistikované řešení pro emailing vám zaručí vysokou obsahovou i technickou kvalitu rozesílaných zpráv. Díky přímé komunikaci...

Všechna napojení najdete v našem Appstoru

Vyberte si z mnoha užitečných aplikací, které rozšíří funkce vašeho e-shopu. Pomůžeme vám s výběrem nejvhodnějších doplňků, jejich nastavením i správou. Integrované aplikace pak můžete ovládat přímo v administraci omnichannel Retailys.

Zobrazit všechna napojení

Potřebujete více informací?

Chcete se poradit ohledně provozu e-shopu, funkcí či expanze?
Neváhejte nás kontaktovat
+420 720 579 325
Petr Heller
CEO

Vyzkoušejte Retailys nezávazně

Nezávazně si vyzkoušejte, jak funguje Retailys, jaké má funkce, a jak vám vyhovuje uživatelské rozhraní. Zdarma si vytvoříte e-shop do 10 produktů a 10 objednávek.
Vyzkoušet zdarma