Pro partnery

Spolupracujte s námi
Retailys

Spolupracujte s námi!

Systém Retailys používají maloobchodní či velkoobchodní prodejci, kteří vidí příležitost v online prodeji svého zboží nejen v ČR, ale i v Evropě. Retailys často tvoří centrální bod firmy. Kolem Retailysu se začíná vytvářet ekosystém partnerů, kteří pro Retailys vyvíjejí nové aplikace (integrace, platební systémy, napojení na účetnictví,…) či poskytují další užitečné služby pro naše zákazníky (překlady, účetní služby, e-commerce poradenství…). Staňte se jedním z našich partnerů a představte svoje řešení zákazníkům Retailysu!

Jaké partnery hledáme?

Jsme vysoce pro zákaznicky orientováni a od partnerů očekáváme zejména zajímavé znalosti, postupy, nové aplikace a přidanou hodnotu přínos pro naše zákazníky. Naše partnery pečlivě kontrolujeme, aby naši klienti skutečně dostávali špičkový servis. Kvalita vaší práce se totiž odráží i v tom, jak zákazníci hodnotí Retailys jako celek.

E-commerce konzultanti/agentury internetového marketingu

Široká škála našich zákazníků potřebuje aktivně radit s problematikou e-commerce. Nabídněte jim svoje služby v oblastech strategie vedení eshopů, nastavení procesů. optimalizace pro vyhledávače (SEO), průběžné optimalizace webů či školení a poradenství, správu sociálních sítí, PPC kampaně, registrace do srovnávačů zboží a mnohé další služby, které v rámci svých služeb nabízíte.

Vývojáři aplikací

Pomocí rozhraní API (viz. Nápověda pro vývojáře) lze vytvářet pro Retailys nové úžasné aplikace, které mohou být uživatelům Retailysu nabídnuty ve formě měsíčního poplatku nebo jednorázové služby. Ať už se bude jednat o napojení na účetní či informační systémy, či různé vlastní analytické nástroje, logistiku nebo třeba jen novou platební bránu, tým našich programátorů vám vždy vyjde vstříc tak, aby programování nové aplikace bylo pro vás jednoduché a pro uživatele přineslo co největší přínos.

Prodejci softwaru / reseller / systémoví integrátoři

Zahrnutí Retailysu do vaší nabídky prodávaného softwaru vhodně rozšíří možná řešení pro zákazníky, kterým už obyčejný e-shop nemusí stačit. Vedle nabídky klasických eshopů můžete svým zákazníkům nabídnout omnichannel systém Retailys, který jim umožní provozovat e-shopů více či rovnou expandovat do zahraničí. Retailys se perfektně hodí i pro vaše zákazníky s informačním systémem, který může být pomocí API s Retailysem propojen a váš zákazník tak dostane robustní prodejní řešení.

Pro resellery a systémové integrátory máme individuální podmínky a zajímavý provizní systém.

Účetní firmy, právní kanceláře

Mnozí z uživatelů systému Retailys prodávají svoje zboží do zahraničí, zejména do Evropy. Pomozte jim řešit daňovou problematiku při registraci jejich firem v rámci EU či rovnou veďte celé účetnictví. Znalost Retailysu, kde už se s mezinárodními DPH sazbami plně počítá, vám přinese nové potenciální zákazníky, kteří vaše účetní služby budou využívat. Pro právní kanceláře spolupráce s Retailysem přinese zákazníky, kteří řeší mezinárodní obchodní podmínky na svých e-shopech a obecně potřebují poradit v problematice mezinárodní obchodování.

Překladatelé, zahraniční konzultanti, lokalizační služby

Umíte poskytnout technickou podporu a zákaznickou linku pro konkrétní zahraniční trhy? Zvládnete přeložit v rozumné čase obsah celého e-shopu do jiného jazyka? Pak jste ideální partner pro naše klienty!

Grafici, webdesigneři

Spravujte pro naše klienty grafická reklamní kreativa, navrhujte bannery a individualizujte webové eshopy našich klientů. Dostanete přístup k šablonám systému a speciální technickou podporu pro vývojáře. V Retailysu vám vysvětlíme i mnohá lokální specifika, která grafickou podobu elektronických obchodů v jednotlivých státech mohou ovlivnit.

Co můžeme nabídnout?

Většina našich zákazníků spadá do kategorie řádově 1-250mil. českých korun ročního obratu, někteří naši klienti jsou ještě řádově větší. Provozují často rovnou několik e-shopů či svoje zboží prodávají na globálních tržištích (např. Amazon, eBay) a aktivně obchodují se zahraničím. Spoluprací s námi tedy získáte přístup k firmám, které nejsou v e-commerce začátečníci, jejich prodeje rostou a ocení vaše kvalitní služby. Pro všechny naše partnery poskytujeme rozsáhlá školení, speciální technickou podporu, marketingové materiály, prostor v našem newsletteru a v našem katalogu partnerů a další podporu prodeje.
New business
Retailys

Naši partneři