MALL by Allegro

Inzerujte na největším českém online tržišti i v zahraničí

Online tržiště MALL jeod roku 2022 součástí společnosti Allegro, která provozuje nejoblíbenější polské online tržiště Allegro.pl. Spojení těchto marketplaces přineslo mnoho výhod pro prodejce na obou tržištích.

Tržiště MALL funguje již v šesti zemích střední a východní Evropy, kterými jsou kromě České republiky také Slovensko, Slovinsko, Polsko, Maďarsko a Chorvatsko. Expanze vašeho podnikání do těchto zemí nebyla nikdy jednodušší!

MALL je součástí největší e-commerce skupiny ve střední a východní Evropě s více než 130 miliony zákazníky, kteří mají na výběr z bezmála 4,5 milionů produktů.

Expanzi prodejců skrze MALL pak může podpořit i služba MALL Financing, která vám poskytne financování a MALL Delivery, jež se postará o doručení vašich objednávek.

Proč začít prodávat na online tržišti Mall?

Nemusíte mít
vlastní e-shop
Pro vstup na e-commerce trh je potřeba dostatečné technologické zázemí. MALL to řeší za vás a nabízí kompletní IT zázemí a snadné připojení přes omnichannel platformu Retailys.
Promyšlená
infrastruktura
Prodejci ocení infrastrukturu tržiště s kvalitní dopravou MALL Delivery. Výhody pocítíte především během sezony, kdy mohou menší prodejci čelit problémům s doručením objednávek.
Efektivní expanze
do 5 zemí
S online tržištěm MALL máte otevřené dveře do států nejen střední Evropy rovnou ke stávajícím milionům zákazníků, u kterých tak máte výhodnou pozici na trhu jistou.

5 zemí pro expanzi

Skrze tržiště MALL budete moci prodávat hned v pěti evropských zemích včetně České republiky: Slovensko, Maďarsko, Slovinsko, Chorvatsko a Polsko. Na MALLu prodáváte pod vlastní značkou, ale zároveň ji nemusíte budovat od nuly a vynakládat prostředky na marketingové kampaně. Tržiště se výhodně postará o kompletní marketing za vás.

CHCI NA MALL

S čím vám pomůže Retailys?

Komplexní nastavení účtu

Vytvoříme účet a zajistíme a proces ověření. Zaregistrujeme vás na online tržišti MALL a připravíme váš účet pro další potřebná nastavení. Zajistíme následné ověřování vašeho účtu včetně podpory rychlého průbehu celého procesu.

Nastavíme profil Mall partnera Provedeme nastavení kontaktů, uživatelských rolí, informací o společnosti, nastavení napojení API, loga společnosti a příprava přístupů k účtu.

Zajistíme správu notifikací na online tržišti MALL a jejich spárování s přidruženými rolemi u kontaktů.

Kompletně nastavíme logistiku a sklad, dopravce včetně cen, velikostí balíků, pravidel pro dopravu zdarma a ostatní nezbytné logistiky a nastavíme skladový kalendář a eventuální zpoždění dodávek.

Zalistujeme produkty Importujeme vaše produkty na online tržiště MALL se všemi potřebnými údaji.

Optimalizujeme produkty a jejich vylepšování pro zákazníky online tržiště, zároveň optimalizujeme proces naskladnění na základě analýzy prodejů.

Vytvoříme kategorie, které budou dokonale odpovídat vašim produktům, které budou registrovány na online tržišti.

Partnerské služby a reklama

Zajistíme správu výkonu vašeho účtu, sledování míry stornovaných objednávek, míry objednávek s doplněným sledovacím odkazem a údaje o chybně zadaných stavech. Poskytování podrobných reportů o těchto a dalších metrikách týkajících se objednávek.

Připravíme partnerské služby poskytované tržištěm: mallpay, MALL Delivery a Mall.TV, které zákazníkům nabídnou více možností během nákupního procesu, podpoří vaše produkty a rozšíří jejich dosah tak, aby zaujaly více zákazníků.

Spustíme marketingové kampaně, na které jste byli pozváni tržištěm, nastavíme minimální slevu, kterou MALL požaduje a nahrajeme konkrétní produkty, které budou v marketingové kampani propagovány.

Správa faktur a partnerských zápočtůz vašich prodejů, které byly vystaveny tržištěm. Pravidelné exporty ze systému vám budeme zasílat dle vaší potřeby.

Pravidelně budeme vyhodnocovat váš prodejní výkon za zvolené období, poskytneme report ze statistických údajů včetně stavů objednávek, GMV, průměrné hodnoty objednávek a další přehledy.

Jsme vaším e-commerce partnerem pro prodej na největším českém online tržišti

Nejste na to sami

Potřebujete poradit ohledně výběru správného marketplace pro vaše produkty?
Neváhejte kontaktovat našeho e-commerce specialistu.
+420 720 579 325
Petr Heller
CEO