Slovensko

Hlavní město
Bratislava
Měna
Euro
Počet obyvatel
5 450 000
Jazyk
Slovenština

Fakta a statistiky

Slovensko je vnitrozemský stát ležící ve střední Evropě, který sousedí s Českou republikou, a proto některé charakteristiky online trhu budou podobné jako v České republice. Země patří mezi menší evropské ekonomiky. Nízký počet e-shopů a nízká konkurence poskytují skvělou příležitost pro expanzi na online trh. Stát je silně závislý na svém hlavním obchodním partnerovi, kterým je Německo. V našem článku Vám poskytneme informace, jak široce se používá elektronický obchod na Slovensku, druhy zboží, které jsou nejvíce nakupovány přes internet, ale představíme i faktory, kterými se slovenský e-commerce trh odlišuje.

10%
Růst trhu
0,90 mld €
Obrat online prodeje
10 000
Množství e-shopů v zemi
545
Počet obyvatel na jeden e-shop
20%
Daňové zatížení
72%
Míra užívání internetu

Co od nás dostanete

Přehled stavu
e-commerce
Struktura uživatelů internetu
Souhrn e-commerce v číslech
Lokální specifika
pro e-shopy
Používané platební a dopravní metody
Tipy k prodeji

  Vložením e-mailu souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a všeobecnými obchodními podmínkami.

  Využijte naše know-how při zahraniční expanzi

  Data a reporty na jednom místě

  Tržby, návštěvnost webu, skladové zásoby i další údaje najdete přímo v aplikaci. Data lze filtrovat podle času, země, produktů a dalších kritérií. Automaticky si vygenerujete grafy nebo třeba geografickou mapu tržeb.

  Automatizace vám ušetří práci

  Rutinní činnost necháváme algoritmům. Retailys za vás hlídá změny DPH i kurzy měn a předejde tomu, aby zákazník objednal vyprodané zboží. Pomocí synchronizace e-shopů urychlíte expanzi do dalších zemí.

  Online tržiště a srovnávače zboží

  Váš český e-shop napojíme na Zboží.cz, Heureku nebo MALL Marketplace. V zahraničí vás napojíme na Amazon, Ebay, německé Idealo, britský PriceRunner, polské Ceneo a další platformy.

  Vyzkoušejte Retailys nezávazně

  Nezávazně si vyzkoušejte, jak funguje Retailys, jaké má funkce, a jak vám vyhovuje uživatelské rozhraní. Zdarma si vytvoříte e-shop do 10 produktů a 10 objednávek.
  Vyzkoušet zdarma