Všechny prodejní kanály napříč Evropou v jedné aplikaci

Prodávejte se systémem Retailys po celé Evropě přes e-shopy, online tržiště, srovnávače zboží i kamenné pobočky. Celé mezinárodní podnikání pohodlně ovládáte na jednom místě — z webové aplikace.
Chci vědět víc

Propojíme váš e-shop s prodejními kanály napříč Evropou

Srovnávače zboží v celé Evropě

Prodeje přes srovnávače zboží mají po celé Evropě významný podíl v e-commerce. Víme, které platformy jsou v jednotlivých zemích nejoblíbenější.

Pomocí e-shopového řešení Retailys vás přímo připojíme třeba na slovenský Najnákup.sk, holandský Bestlist.nl, německé Idealo nebo slovinské Ceneje.si.

Evropská online tržiště na dosah

S e-shopem od Retailys snadno připojíte vaše produkty na celosvětově populární tržiště jako Ebay či Amazon nebo český MALL Marketplace.

Produkty můžete napřímo prodávat i na Facebook Marketplace. Přes automatizovaný XML feed propojíme databázi produktů se sociální sítí.

Napojení kamenných poboček

Pokud máte kromě online kanálů i kamenný obchod, pomůže vám Retailys propojit celého systému.

Každá transakce na pobočce se automaticky propíše do celého ekosystému. Počet prodaných kusů se automaticky odepíše z skladu a fakturu uvidíte spolu s ostatními doklady z e-shopů ve všech zemích.

Ukážeme vám směr k úspěchu na zahraničních trzích

Znalost lokálních trhů

Přeložený e-shop na úspěšný zahraniční byznys nestačí. E-shop komplexně přizpůsobíme pro místní trh. Víme, jak na daně v Maďarsku a kdo jsou hlavní dopravci v Bulharsku či Francii.

Poradíme s marketingem i expanzí

Vysvětlíme vám krok za krokem proces zahraniční expanze. Poradíme s efektivní marketingovou strategii, pomůžeme s překlady i vytvořením zákaznické péče pro danou zemi. Víme, jak uspět v Evropě.

Všechny reporty na jednom místě

Přímo v Retailysu najdete veškerá prodejní data, údaje o návštěvnosti a další metriky. Máte tak dokonalý přehled o vašem byznysu. Vše si zobrazíte podle jednotlivých zemí a data dále filtrovat.

Zkušenosti našich zákazníků

V České republice, na Slovensku a v Evropě prodáváme již od roku 2005. Manžetové knoflíčky a doplňky J.L.TOMAN jsou zručně vyrobeny s důrazem na zajištění a zachování kvality produktu. Na této kvalitě našich služeb i produktů si zakládáme a totéž očekáváme od svých partnerů. Proto jsme rádi, že jsme si pro dlouhodobou spolupráci vybrali systém Retailys, který nám pomáhá s rozšiřováním naší značky na internetu a díky tomu se náš online prodej zvyšuje.

Miroslav Toman
Zástupce společnosti www.jltoman.cz

Více referencí

Vyzkoušejte Retailys nezávazně

Nezávazně si vyzkoušejte, jak funguje Retailys, jaké má funkce, a jak vám vyhovuje uživatelské rozhraní. Zdarma si vytvoříte e-shop do 10 produktů a 10 objednávek.
Vyzkoušet zdarma