Všechny prodejní kanály napříč Evropou v jedné aplikaci

Prodávejte se systémem Retailys po celé Evropě přes e-shopy, online tržiště, srovnávače zboží i kamenné pobočky. Celé mezinárodní podnikání pohodlně ovládáte na jednom místě — z webové aplikace.
Chci vědět víc

Propojíme váš e-shop s prodejními kanály napříč Evropou

Srovnávače zboží v celé Evropě

Prodeje přes srovnávače zboží mají po celé Evropě významný podíl v e-commerce. Víme, které platformy jsou v jednotlivých zemích nejoblíbenější.

Pomocí e-shopového řešení Retailys vás přímo připojíme třeba na slovenský Najnákup.sk, holandský Bestlist.nl, německé Idealo nebo slovinské Ceneje.si.

Evropská online tržiště na dosah

S e-shopem od Retailys snadno připojíte vaše produkty na celosvětově populární tržiště jako Ebay či Amazon nebo český MALL Marketplace.

Produkty můžete napřímo prodávat i na Facebook Marketplace. Přes automatizovaný XML feed propojíme databázi produktů se sociální sítí.

Napojení kamenných poboček

Pokud máte kromě online kanálů i kamenný obchod, pomůže vám Retailys propojit celého systému.

Každá transakce na pobočce se automaticky propíše do celého ekosystému. Počet prodaných kusů se automaticky odepíše z skladu a fakturu uvidíte spolu s ostatními doklady z e-shopů ve všech zemích.

Využijte naše know-how při zahraniční expanzi

Data a reporty na jednom místě

Tržby, návštěvnost webu, skladové zásoby i další údaje najdete přímo v aplikaci. Data lze filtrovat podle času, země, produktů a dalších kritérií. Automaticky si vygenerujete grafy nebo třeba geografickou mapu tržeb.

Automatizace vám ušetří práci

Rutinní činnost necháváme algoritmům. Retailys za vás hlídá změny DPH i kurzy měn a předejde tomu, aby zákazník objednal vyprodané zboží. Pomocí synchronizace e-shopů urychlíte expanzi do dalších zemí.

Online tržiště a srovnávače zboží

Váš český e-shop napojíme na Zboží.cz, Heureku nebo MALL Marketplace. V zahraničí vás napojíme na Amazon, Ebay, německé Idealo, britský PriceRunner, polské Ceneo a další platformy.

Zkušenosti našich zákazníků

V České republice, na Slovensku a v Evropě prodáváme již od roku 2005. Manžetové knoflíčky a doplňky J.L.TOMAN jsou zručně vyrobeny s důrazem na zajištění a zachování kvality produktu. Na této kvalitě našich služeb i produktů si zakládáme a totéž očekáváme od svých partnerů. Proto jsme rádi, že jsme si pro dlouhodobou spolupráci vybrali systém Retailys, který nám pomáhá s rozšiřováním naší značky na internetu a díky tomu se náš online prodej zvyšuje.

Miroslav Toman
Zástupce společnosti www.jltoman.cz

Sdílíme své znalosti

Retailys byl na Reshoper 2022! 

Letos jsme se s týmem Retailys opět účastnili skvělé konference Reshoper 2022! Po roční covidové odmlce jsme tak znovu měli možnost představit náš produkt i naše služby začínajícím i zkušeným e-shopařům, navázat nová partnerství se spoustou zajímavých společností a inspirovat se na zajímavých přednáškách!

Integrace HEUREKA a proč ji využít v Retailys?

Heureka je největším nákupním portálem a srovnávačem cen, zboží a e-shopů v České republice. Měsíčně web navštíví průměrně až 3 milióny uživatelů a patří mezi 10 nejvíce navštěvovaných webů v ČR. Pro majitele e-shopu je tedy logickým krokem, zalistovat své zboží na této platformě pro zvýšení obratu svého podnikání a získání nových zákazníků.

5 Tipů – Růst e-shopu v dnešním konkurenčním prostředí!

Přemýšleli jste jakou zvolit strategii v konkurenčním prostředí? Pokud ano, ale stále si nevíte rady, tak je článek právě pro vás. Pokud jste doposud neměli čas se na problematiku konkurence v e-commerce podívat, věříme, že i pro vás máme pár tipů do začátku!

Vyzkoušejte Retailys nezávazně

Nezávazně si vyzkoušejte, jak funguje Retailys, jaké má funkce, a jak vám vyhovuje uživatelské rozhraní. Zdarma si vytvoříte e-shop do 10 produktů a 10 objednávek.
Vyzkoušet zdarma