Všechny prodejní kanály napříč Evropou v jedné aplikaci

Prodávejte se systémem Retailys po celé Evropě přes e-shopy, online tržiště, srovnávače zboží i kamenné pobočky. Celé mezinárodní podnikání pohodlně ovládáte na jednom místě — z webové aplikace.
Chci vědět víc

Propojíme váš e-shop s prodejními kanály napříč Evropou

Srovnávače zboží v celé Evropě

Prodeje přes srovnávače zboží mají po celé Evropě významný podíl v e-commerce. Víme, které platformy jsou v jednotlivých zemích nejoblíbenější.

Pomocí e-shopového řešení Retailys vás přímo připojíme třeba na slovenský Najnákup.sk, holandský Bestlist.nl, německé Idealo nebo slovinské Ceneje.si.

Evropská online tržiště na dosah

S e-shopem od Retailys snadno připojíte vaše produkty na celosvětově populární tržiště jako Ebay či Amazon nebo český MALL Marketplace.

Produkty můžete napřímo prodávat i na Facebook Marketplace. Přes automatizovaný XML feed propojíme databázi produktů se sociální sítí.

Napojení kamenných poboček

Pokud máte kromě online kanálů i kamenný obchod, pomůže vám Retailys propojit celého systému.

Každá transakce na pobočce se automaticky propíše do celého ekosystému. Počet prodaných kusů se automaticky odepíše z skladu a fakturu uvidíte spolu s ostatními doklady z e-shopů ve všech zemích.

Využijte naše know-how při zahraniční expanzi

Data a reporty na jednom místě

Tržby, návštěvnost webu, skladové zásoby i další údaje najdete přímo v aplikaci. Data lze filtrovat podle času, země, produktů a dalších kritérií. Automaticky si vygenerujete grafy nebo třeba geografickou mapu tržeb.

Automatizace vám ušetří práci

Rutinní činnost necháváme algoritmům. Retailys za vás hlídá změny DPH i kurzy měn a předejde tomu, aby zákazník objednal vyprodané zboží. Pomocí synchronizace e-shopů urychlíte expanzi do dalších zemí.

Online tržiště a srovnávače zboží

Váš český e-shop napojíme na Zboží.cz, Heureku nebo MALL Marketplace. V zahraničí vás napojíme na Amazon, Ebay, německé Idealo, britský PriceRunner, polské Ceneo a další platformy.

Sdílíme své znalosti

MALL Group se spojilo s gigantem Allegro.pl

Allegro provozuje jeden z deseti největších internetových obchodů na světě, a právě dokončená fúze společností MALL Group a logistické firmy WE|DO pomůže Allegru si svojí silnou pozici na evropském trhu udržet a svůj vliv ještě více rozšířit v rámci Evropy. Tímto krokem Allegro také pokračuje ve svém dlouhodobém plánu na mezinárodní expanzi, což pro prodejce znamená snadné oslovení milionů nových zákazníků v několika zemích Evropy.

Foxentry – data bez zbytečného datlování!

Většině spotřebitelů se občas stane, že při vyplňování adresy či emailu udělají drobný překlep nebo zadají nekompletní informace, a to má za následek nemožnost doručení balíčku či nedoručení informačního emailu. Gamil, senzam, outlok… přesně takto vypadají časté překlepy zákazníků při zadávání emailu a následné problémy s doručením pak nespokojení zákazníci dávají většinou za vinu e-shopu či dopravci. Těmto nepříjemnostem můžete předejít díky chytré aplikaci Foxentry.

Setkání Retailys se zambijskou delegací

Retailys měl tu čest a přijal pozvání, jakožto přední česká firma obchodující v oblasti e-commerce a online tradingu, na setkání se zambijskou delegací ze Zambijské rozvojové agentury (ZDA) v rámci programu zahraniční rozvojové spolupráce Aid for Trade v gesci Ministerstva průmyslu a obchodu.

Vyzkoušejte Retailys nezávazně

Nezávazně si vyzkoušejte, jak funguje Retailys, jaké má funkce, a jak vám vyhovuje uživatelské rozhraní. Zdarma si vytvoříte e-shop do 10 produktů a 10 objednávek.
Vyzkoušet zdarma