Německo

Chcete se dozvědět více o expanzi do této země? Připravili jsme pro vás podrobný souhrn e-commerce trhu, který si můžete zobrazit kliknutím na tlačítko níže nebo zadejte váš e-mail a pošleme vám jej přímo do schránky.

Hlavní město
Berlín
Měna
Euro
Počet obyvatel
83 020 000
Jazyk
Němčina

Fakta a statistiky

Německo je středoevropský stát, který se dělí na 16 spolkových zemí a přímo sousedí s Českou republikou. Německo je nejlidnatější zemí v Evropské unii. Jeho silná ekonomika dominuje nejen evropským zemím, ale je čtvrtá největší na světě. Stát je také jedním z klíčových aktérů evropské i celosvětové politiky. Na suroviny je ovšem Německo relativně chudá země, proto je hospodářství převážně soustředěno v sektoru průmyslu a služeb. V našem článku Vám poskytneme informace o tom, do jaké míry je v této zemi rozvinut elektronický obchod a jaké druhy zboží jsou zde nejvíce nakupovány přes internet. Jako zajímavost představíme také faktory, kterými se odlišuje například německý e-commerce trh a ostatní státy střední Evropy.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK
11%
Růst trhu
72,00 mld €
Obrat online prodeje
170 000
Množství e-shopů v zemi
471
Počet obyvatel
na jeden e-shop
19%
Daňové zatížení
89%
Míra užívání internetu

Co od nás dostanete

Přehled stavu
e-commerce
Struktura uživatelů internetu
Souhrn e-commerce v číslech
Lokální specifika pro e-shopy
Používané platební a dopravní metody
Tipy k prodeji

Využijte naše know-how při zahraniční expanzi

Data a reporty na jednom místě

Tržby, návštěvnost webu, skladové zásoby i další údaje najdete přímo v aplikaci. Data lze filtrovat podle času, země, produktů a dalších kritérií. Automaticky si vygenerujete grafy nebo třeba geografickou mapu tržeb.

Automatizace vám ušetří práci

Rutinní činnost necháváme algoritmům. Retailys za vás hlídá změny DPH i kurzy měn a předejde tomu, aby zákazník objednal vyprodané zboží. Pomocí synchronizace e-shopů urychlíte expanzi do dalších zemí.

Online tržiště a srovnávače zboží

Váš český e-shop napojíme na Zboží.cz, Heureku nebo MALL Marketplace. V zahraničí vás napojíme na Amazon, Ebay, německé Idealo, britský PriceRunner, polské Ceneo a další platformy.

Další země pro expanzi

Vyzkoušejte Retailys nezávazně

Nezávazně si vyzkoušejte, jak funguje Retailys, jaké má funkce, a jak vám vyhovuje uživatelské rozhraní. Zdarma si vytvoříte e-shop do 10 produktů a 10 objednávek.
Vyzkoušet zdarma