O nás

25. 10. 2017

Retailys je původem česká společnost zabývající se vývojem stejnojmenného informačního systému, e-commerce platformy Retailys, sloužící k usnadnění expanze internetových obchodů. Ta spočívá v možnosti spravovat účty na globálních tržištích stejně snadno jako vytvářet plně lokalizované e-shopy určené pro konkrétní trhy s podporou lokálních měn, jazyků či platebních metod, a to vše v jedné administraci. V Evropě je aktivní vedle České republiky v Německu a Anglii, kde také sídlí jedna z poboček společnosti. Svoje aktivity má i v Asii, kdy v polovině roku 2018 založila pobočku v Singapuru, spolupracuje s partnerem v Číně a připravuje otevření dalších kanceláří v Indii a USA.

Co je Retailys a pro koho je určen

Retailys.com je cloudový tzv. omnichannel (vícekanálový) nástroj pro správu všech Vašich prodejních kanálů s možností expanze do zahraničí a prodejem na mezinárodních tržištích jako např. eBay nebo Amazon.

Retailys je tedy e-commerce řešení, který v jedné platformě umožňuje online obchodníkům tyto možnosti:

  • správa více  mezinárodních e-shopů  s možností lokalizace pro konkrétní zahraniční trhy - v různých měnách, jazycích s podporou lokální logistiky, platebních metod
  • správa více e-shopů specializovaných na určitý druh zboží 
  • zalistování produktů na online tržištích (Amazon, eBay)
  • napojení na cenových srovnavačů zboží (zboží.cz, heureka.cz, idealo.de, billiger.de).

S využitím cloudové platformy Retailys se tak obchodníkům nabízí možnost spravovat všechny druhy svých prodejních kanálů na jednom místě. Systém obsahuje desítky funkcí včetně synchronizace skladových dostupností, možnosti automatických překladů a mnoho dalších.