O nás

Pomáháme e-shopům expandovat nejen po Evropě

Díky našemu omnichannel systému expandujete kamkoli a celou expanzi ovládáte z jedné administrace.

Jeden systém

E-shopové řešení
Vytvořte si e-shopy kdekoli v cizině. Nastavíme vám všechna lokální specifika dané země.
Marketplaces
Expandujte na globální tržiště. Editujte produkty a odbavujte objednávky z jedné administrace.
Integrace a napojení aplikací třetích stran
Napojíme vám software, který jste zvyklí používat. Platební brány, logistické a marketingové aplikace.

Náš tým

Petr Heller
Founder/CEO
Úkolem vývoje produktu v IT oddělení je posouvat možnosti našeho SaaS systému, zdokonalovat propojení s aplikacemi třetích stran a starat se o správnou funkčnost a rychlost vašich prodejních kanálů.

O vzniku Retailys

Před Retailys jsme měli devět let praxe s vývojem platformy pro e-shopy. Zakladatel firmy Petr Heller vedl mezinárodní internetový obchod Puzzlepoint.cz a prodával v Německu, USA i Jižní Koreji. Díky kontaktům z ročního pobytu v Cambridge navštívil jako jeden z prvních Čechů sídlo světového e-commerce giganta Alibaba.

Získal tak další cenné zkušenosti s mezinárodním online byznysem. Přišel s myšlenkou softwarového řešení pro snadnou správu několika e-shopů v různých zemích, které jsou přímo napojené na online tržiště a srovnávače zboží. A tak vzniklo Retailys.

Nápad jsme úspěšně realizovali díky zapojení do programu CzechInvestu. Vyhráli jsme řadu ocenění za digitální inovace v podnikání a dnes naše řešení využívají firmy z celého světa.

Retailys vize

Jeden nástroj pro celý online byznys
Na jednom místě najdete databázi produktů, objednávky, sklady i kompletní reporting. Náš systém zároveň předchází nejčastějším problémům zahraniční expanze.
Omnichannel řešení
Klíčová výhoda Retailys je propojení všech prodejních kanálů. Pomocí jednoho systému budete řídit e-shop i prodej na pobočkách, online tržištích a srovnávačích zboží.
Know-how zahraniční expanze
Nejsme jen vývojáři software. Známe evropské trhy a víme, co na nich funguje. Poradíme vám s daněmi, místními dopravci i lokalizací e-shopu.

Vyzkoušejte Retailys nezávazně

Nezávazně si vyzkoušejte, jak funguje Retailys, jaké má funkce, a jak vám vyhovuje uživatelské rozhraní. Zdarma si vytvoříte e-shop do 10 produktů a 10 objednávek.
Vyzkoušet zdarma