O nás

Pomáháme e-shopům expandovat nejen po Evropě

Díky našemu omnichannel systému expandujete kamkoli a celou expanzi ovládáte z jedné administrace.

Jeden systém

E-shopové řešení
Vytvořte si e-shopy kdekoli v cizině. Nastavíme vám všechna lokální specifika dané země.
Marketplaces
Expandujte na globální tržiště. Editujte produkty a odbavujte objednávky z jedné administrace.
Integrace a napojení aplikací třetích stran
Napojíme vám software, který jste zvyklí používat. Platební brány, logistické a marketingové aplikace.

Náš tým

Petr Heller
Founder/CEO
„Věříme, že každá firma může expandovat do celého světa.“

O vzniku Retailys

Před Retailys jsme měli devět let praxe s vývojem platformy pro e-shopy. Zakladatel firmy Petr Heller vedl mezinárodní internetový obchod Puzzlepoint.cz a prodával v Německu, USA i Jižní Koreji. Díky kontaktům z ročního pobytu v Cambridge navštívil jako jeden z prvních Čechů sídlo světového e-commerce giganta Alibaba.

Získal tak další cenné zkušenosti s mezinárodním online byznysem. Přišel s myšlenkou softwarového řešení pro snadnou správu několika e-shopů v různých zemích, které jsou přímo napojené na online tržiště a srovnávače zboží. A tak vzniklo Retailys.

Nápad jsme úspěšně realizovali díky zapojení do programu CzechInvestu. Vyhráli jsme řadu ocenění za digitální inovace v podnikání a dnes naše řešení využívají firmy z celého světa.

Retailys vize

Jeden nástroj pro celý online byznys
Na jednom místě najdete databázi produktů, objednávky, sklady i kompletní reporting. Náš systém zároveň předchází nejčastějším problémům zahraniční expanze.
Omnichannel řešení
Klíčová výhoda Retailys je propojení všech prodejních kanálů. Pomocí jednoho systému budete řídit e-shop i prodej na pobočkách, online tržištích a srovnávačích zboží.
Know-how zahraniční expanze
Nejsme jen vývojáři software. Známe evropské trhy a víme, co na nich funguje. Poradíme vám s daněmi, místními dopravci i lokalizací e-shopu.

Jsme vidět

Naše členství v organizacích
Společnost Retailys.com s.r.o. je členem mnoha českých i mezinárodních organizací, se kterými se podílí na rozvoji e-commerce, pořádá workshopy, školí členy a rozšiřuje povědomí o možnostech expanze na zahraniční trhy prostřednictvím internetu a dalších moderních technologií.


Microsoft Partner Network
Jsme oficiálními partnery společnosti Microsoft. Jako vůbec první (a zatím jediný) český poskytovatel e-commerce řešení jsme zalistováni v oficiálním katalogu podporovaných aplikací Microsoft AppSource, kam jsme se dostali po absolvování několikaměsíčního certifikačního procesu. Máte ve firmě podnikové produkty firmy Microsoft? Je šance, že na nás dostanete doporučení přímo od Microsoftu 😉
Více informací: Retailys and Microsoft Azure Marketplace


Asociace pro e-commerce
APEK sdržuje významné firmy v oblasti elektronického obchodování. Asociace působí také jako poradní orgán při připomínkování zákonů v oblasti IT. Jako členové se aktivně podílíme na různých akcích asociace a aktivně propagujeme českou e-commerce. APEK byl také jednou z organizací, která hodnotila nejvýznamější inovace v oblasti obchodu na konferenci Digitalizace a platba, kde jsme získali druhé místo za přínos českému maloobchodu (v konkurenci takových firem jako například Mastercard či Makro).
Více informací: Web APEK


Asociace malých a středních firem
Malé a střední podnikatele zastřešuje AMSP. S touto organizací aktivně spolupracujeme a školíme členy. Našimi školeními a workshopy v oblasti mezinárodní e-commerce už prošly stovky členů. ASMP nás také nominovala mezi finalisty nejvíce inovativních řešení pro obchodníky v rámci Roku digitálního podnikání, kde jsme na závěrečném galavečeru na základě největšího počtu hlasů získali ocenění Digitální firma roku 2019!
Více informací: Web AMSP Digitální firma Roku


Hospodářská komora
Hospodářská komora České republiky rozvíjí podnikatelské prostředí v zemi, je také poradním orgánem při utváření podnikatelské legislativy. Retailys je členem od roku 2018.
Více informací: Web HK ČR


Svaz průmyslu a obchodu
Svaz průmyslu a dopravy je největším podnikatelským svazem v České republice a jako člen Tripartity zastupuje zaměstnavatelský sektor. Jako člen Svazu průmyslu a dopravy je Retailys je aktivní zejména v zahraničí, kdy je pravidelně zván v rámci ekonomické diplomacie na podnikatelské mise s vrcholnými představiteli vlády. Na těchto misích Retailys zastupuje inovativní společnosti, startupy a e-commerce sektor. Na pozvání singapurského premiéra Leeho byli členové společnosti Retailys členy výpravy českého premiéra v roce 2019 do Singapuru.
Více informací: Web SPCR


Česko-singapurská obchodní komora
V Singapuru máme aktivní dceřinou firmu RETAILYS.COM PTE LTD. Pro rozvoj obchodní spolupráce mezi Českou republikou a touto jihovýchodní asijskou zemí jsme byli jako zakládající členové u založení Česko-singapurské obchodní komory, kde aktivně prezentujeme možnosti přeshraničního obchodu pomocí online a e-commerce nástrojů.
Více informací: Web Singapore.cz


British Chamber of Commerce
V rámci spolurpáce s Britskou obchodní komorou se naše společnost zúčastnila v roce 2019 akceleračního programu Ment2Grow s cílem snáze proniknout na anglicky mluvící trhy. Retailys.com má ve Spojeném království pobočku, proto oficiální zaštítění celého projektu Britskou komorou a Velvyslanectvím přispěli k dalšímu růstu společnosti samotné a jejích klientů v Anglii.
Více informací: BCC Ment2Grow

Vyzkoušejte Retailys nezávazně

Nezávazně si vyzkoušejte, jak funguje Retailys, jaké má funkce, a jak vám vyhovuje uživatelské rozhraní. Zdarma si vytvoříte e-shop do 10 produktů a 10 objednávek.
Vyzkoušet zdarma