Veškerá data o podnikání v celé Evropě přehledně a na jednom místě

Mít prodejní data, návštěvnost a skladové zásoby na různých místech je pěkně nepraktické. Retailys vše spojí do jednotného přehledu, ve kterém si data podle potřeby pohodlně vyfiltrujete a automaticky vygenerujete potřebné grafy.
Chci vědět víc

Při zahraniční expanzi je klíčové mít správná data

Všechny údaje pohromadě

Ze souhrnného dashboardu se všemi daty si snadno rozkliknete i detailní přehledy o tržbách, skladových zásobách, zákazníků či zalistovaných produktů.

Jednotlivé statistiky můžete i kombinovat, abyste lépe viděli souvislý obrázek vašeho podnikání. Vše jde filtrovat podle zemí, času, kategorií, firem a dalších kritérií.

Vizualizace informací a mapa tržeb

Podobně jako v kontingenční tabulce si vyberete a vyfiltrujete potřebné údaje a Retailys vám vygeneruje graf.

Pro lepší představu o tom, jak se vám daří v jednotlivých zemích, si zobrazíte geografickou mapu se znázorněním tržeb, počtu zákazníků a dalšími údaji.

Statistiky z aplikací třetích stran

V Retailys si snadno zobrazíte přehled obratu z online tržišť a srovnávačů zboží. Pro tyto kanály si můžete nastavit samostatné přehledy.

K systému vám také připojíme nástroje jako Google Analytics, systémy pro správu skladů či účetní programy.

Dostaneme vaše podnikání za hranice České republiky

Vyznáme se na evropských trzích

Přeložený e-shop nestačí, pro úspěch v zahraničí se musíte přizpůsobit místním trhů. Máme přehled o evropské e-commerce, poradíme vám třeba, jak na daně v Polsku a jaké dopravce zvolit v Belgii.

Poradíme vám s marketingem

Provedeme vás celým procesem expanze do zahraničí. Pomůžeme vám vytvořit místní zákaznickou podporu, zařídit místního dopravce a připravíme vám marketingový plán. Víme, jak uspět v Evropě.

Srovnávače zboží a online tržiště

V Česku váš e-shop napojíme na Zboží.cz, Heureku nebo MALL Marketplace, v zahraničí na Amazon, Ebay, britský PriceRunner nebo maďarské Árukereső. Buďte tam, kde jsou vaši zákazníci.

Zkušenosti našich zákazníků

V České republice, na Slovensku a v Evropě prodáváme již od roku 2005. Manžetové knoflíčky a doplňky J.L.TOMAN jsou zručně vyrobeny s důrazem na zajištění a zachování kvality produktu. Na této kvalitě našich služeb i produktů si zakládáme a totéž očekáváme od svých partnerů. Proto jsme rádi, že jsme si pro dlouhodobou spolupráci vybrali systém Retailys, který nám pomáhá s rozšiřováním naší značky na internetu a díky tomu se náš online prodej zvyšuje.

Miroslav Toman
Zástupce společnosti www.jltoman.cz

Více referencí

Vyzkoušejte Retailys nezávazně

Nezávazně si vyzkoušejte, jak funguje Retailys, jaké má funkce, a jak vám vyhovuje uživatelské rozhraní. Zdarma si vytvoříte e-shop do 10 produktů a 10 objednávek.
Vyzkoušet zdarma