eMAG

Prodávejte na největším rumunském tržišti

Společnost eMAG byla založena v roce 2001 v Bukurešti a je průkopníkem na rumunském trhu. Již téměř 20 let neustále investuje do vývoje technologických služeb v Rumunsku, které zákazníkům pomáhají šetřit čas a peníze.

eMAG je největším online tržištěm v Rumunsku. V roce 2015 tato e-commerce společnost expandovala do Polska a v současnosti eMAG působí na online trzích v Rumunsku, Polsku, Bulharsku a také v Maďarsku.

Od začátku roku 2022 bylo k eMAGu, který má nyní v nabídce 10,9 milionu produktů, připojeno okolo 22 800 partnerských prodejců a tržiště zahrnuje více než 30 000 internetových obchodů.

eMAG je součástí Prosus Group, řadící se mezi největší e-commerce skupiny na světě.

Proč prodávat zboží na tržišti eMAG?

Mezinárodní expanze
eMAG Marketplace je úspěšnou rostoucí společností v Rumunsku a dalších evropských zemích. Expanze na tyto trhy skrze eMAG je tak daleko snazší, než jejich dobývání samostatně.
Široké publikum zákazníků
eMAG navštěvuje denně více než 500 000 nakupujících a jako největší online prodejce v Rumunsku je to první místo, kam zákazníci zamíří. Oslovte toto široké publikum zákazníků, které byste nebyli schopni tak lehce oslovit pouze svým e-shopem.
Fulfillment by eMAG
eMAG se postará o logistiku za vás a vy se tak můžete více zaměřit na samotný prodej a marketing. Se specializovaným zákaznickým servisem v rumunštině i angličtině je fulfillment od eMAGu perfektní službou pro doručování zásilek.

4 země pro expanzi

Skrze tržiště eMAG budete moci prodávat ve čtyřech evropských zemích: Rumunsko, Polsko, Maďarsko, Bulharsko. Ve vašem eMAG účtu získáte přístup k rozsáhlým statistikám a přehledným reportům, které vám pomohou rozvíjet vaše podnikání správným směrem.

CHCI NA eMAG

S čím vám pomůže Retailys?

Registrace na tržiště

Zaregistrujeme vás na tržiště eMAG a připravíme váš účet pro další potřebná nastavení. Zařídíme následný proces zpracování a ověřování vašeho účtu.

Nastavíme dvoufázové ověření pro přihlašování a další bezpečnostní opatření pro ochranu vašeho účtu před neoprávněným vstupem třetích stran.

Provedeme veškerá nastavení vašeho účtu pro jeho správný chod – notifikace, pracovní dobu, kontakty, oprávnění uživatelů, bankovní údaje, daňové povinnosti, definujeme denní kapacitu objednávek, dobu vrácení zboží a nastavíme zpáteční adresu.

Importujeme vaše produkty na tržiště eMAG se všemi specifickými údaji a poté optimalizujeme výkon vaší nabídky pro nejlepší možný prodej na tržišti.

Budeme pravidelně monitorovat skladové zásoby a informovat vás o jejich stavu. Doporučíme časový rámec pro naskladnění zboží na základě prodejů a s ohledem na výkonnost jednotlivých kategorií zboží.

Zařídíme Fulfillment by eMAG,vyřídíme za vás požadavky na příjem zboží na sklad eMAG, vyřídíme veškerou komunikaci se skladem a budeme vás informovat o stavu zásob.

Nastavíme integraci služby Integrated Couriers, která váš obchod propojí s přepravci, jež jsou přímými partnery tržiště eMAG.

Nastavíme službu automatického vystavování faktur, která bude generovat faktury u vašich objednávek.

Správa produktů a reklam

Doporučíme vhodné produkty, budeme sledovat váš KPI účet a na základě výkonnosti za dané období vám doporučíme rozšíření sortimentu o stávající i nové produkty v dané kategorii, které se dobře prodávají.

Zpracujeme dotazy a recenze od zákazníků. Na základě metrik a monitoringu zájmu zákazníků doporučíme oblíbené produkty a přidáme je do vašich reklamních kampaní, které budeme spravovat a optimalizovat.

Připravíme promo akce na produkty, definujeme vhodné typy balíčků, přidáme do nich produkty a určíme dobu trvání akce i její podmínky.

Vylepšíme prodeje, vybereme produkty na základě metrik a zařadíme je do kampaně provozované eMAGem za speciální cenu, abychom ještě více zlepšili prodeje.

Budeme spravovat reklamace zboží od zákazníků, analyzovat a třídit na základě zvolených parametrů.

Vrácení zboží budeme spravovat na vašem účtu eMAG, analyzovat je a třídit na základě zvolených parametrů.

Budeme spravovat vaše právní dokumenty, faktury, platební a další doklady v rámci tržiště eMAG a dokumenty vám na vaši žádost poskytneme. O případných právních změnách ze strany eMAGu vás budeme s předstihem informovat.

Komunikaci s tržištěm zvládneme za vás, a to hned v několika jazycích. Vyřídíme technické záležitosti i zákaznické požadavky.


Jsme váš e-commerce partner pro prodej
na největším rumunském online tržišti

Nejste na to sami

Potřebujete poradit ohledně výběru správného marketplace pro vaše produkty?
Neváhejte kontaktovat našeho e-commerce specialistu.
+420 720 579 325
Petr Heller
CEO