Měníme trh evropské e-commerce

Pojď s námi vytvořit největší evropskou platformu pro online byznys
Koho hledáme

Koho právě hledáme?

Marketingový ředitel v ecommerce
Retailys hledá do svých řad nového kolegu/kolegyni na pozici Marketingový ředitel v ecommerce! Hledáme někoho, kdo je stejně jako my zapálený do světa ecommerce a stane se plnohodnotným členem týmu!
Zjistit více
Ecommerce Product Manager
Retailys přijme do svých řad nového pracovníka, který se postará o rozvoj našeho hlavního produktu, informačního systému Retailys.
Zjistit více
PHP Developer
Do našeho týmu hledáme nového člena týmu na pozici PHP Developera, který se bude podílet na rozvíjení našeho softwaru Retailys.
Zjistit více
Pracovník mezinárodního obchodu
Hledáme specialistu na globální e-commerce. Rychle rostoucí startup vyvíjející nástroje pro správu vícekanálového prodeje hledá kolegu se zájmem o e-commerce a mezinárodní...
Zjistit více
Správce sociálních sítí
Jsme firma, která pro svoje klienty pomocí systému Retailys.com ™ spravuje desítky profilů na sociálních sítích. Naši programátoři denně implementují nové automatizované nástroje. Potřebujeme ale někoho, kdo bude se bude naplno věnovat rozvoji v oblasti sociálních médií. Staň se posilou našeho marketingového týmu, těšíme se na tvůj životopis!
Zjistit více
Specialista na Amazon
Do našeho týmu hledáme nového člena, který se bude zabývat výhradně pomáháním našim klientům s prodejem na Amazonu. Máš předchozí zkušenost s prodejem na tomto globálním tržišti a hledáš novou pracovní výzvu? Pošli nám svůj životopis ještě dnes!
Zjistit více
Back-end PHP SENIOR Developer
Baví tě čelit novým výzvám a máš zkušenosti s programováním? Přidej se k nám a buď součástí mladého kolektivu lidí, který dobývá světový trh unikátní ecommerce omnichannel...
Zjistit více
Obchodní zástupce
Do našeho sales týmu hledáme zkušeného obchodníka, který má zkušenost s prací v oblasti e-commerce nebo informačních technologií. Hlavním produktem naší společnosti je informační systém Retailys, navržený pro správu prodejů na e-shopech, globálních tržištích (Amazon, eBay) či sociálních sítích. Abychom mohli naše řešení distribuovat co nejefektivněji, potřebujeme schopného pracovníka, který dokáže naše řešení dobře prezentovat. Pošli nám svůj životopis a připoj se do našeho týmu!
Zjistit více
Specialista call centra
Do našeho obchodního týmu hledáme komunikativního kolegu na pozici Specialista call centra. Baví tě komunikovat s lidmi, nebojíš se zvednout telefon a rád se učíš novým věcem? Pošli nám svůj životopis, rádi tě přivítáme v našem týmu!
Zjistit více
PPC - Online marketingový specialista
Do našeho týmu hledáme samostatného a zkušeného PPCčkaře! Hledáš uplatnění ve firmě, která tvé nápady a návrhy strategií skutečně poslouchá, a dá ti prostor se neustále vzdělávat a zlepšovat? Chceš si organizovat pracovní dobu podle sebe? V tom případě je Retailys správným místem pro tebe. Pošli nám svůj životopis, rádi tě přivítáme v našem marketingovém týmu!
Zjistit více
Konzultant pro zahraniční klienty
Do našeho týmu hledáme nového člena, který bude pravou rukou našich klientů při řešení jejich e-commerce byznysu. Máš zkušenost s prostředím online obchodování, rád/a komunikuješ s lidmi a hledáš novou pracovní výzvu? Pošli nám svůj životopis a přidej se do našeho týmu!
Zjistit více
Back-end PHP JUNIOR Developer
 Baví tě čelit novým výzvám a máš zkušenosti s programováním? Přidej se k nám a buď součástí mladého kolektivu lidí, který dobývá světový trh unikátní ecommerce...
Zjistit více
Obchodní ředitel
Hlavním produktem naší společnosti je informační systém Retailys, navržený pro správu prodejů na e-shopech, globálních tržištích (Amazon, eBay) či sociálních sítích. Abychom mohli naše řešení poskytovat co nejefektivněji, potřebujeme schopného pracovníka, který dokáže sestavit skvělý obchodní tým, má přirozenou autoritu, tah na bránu, a nebojí se nových výzev. Pokud máte zkušenost s vedením obchodního týmu a chcete vyzkoušet práci ve společnosti, kde Vašim nápadům skutečně naslouchají, zašlete nám svůj životopis!
Zjistit více
Front-end developer
Baví tě čelit novým výzvám a máš zkušenosti s programováním? Přidej se k nám a buď součástí mladého kolektivu lidí, který dobývá světový trh unikátní ecommerce omnichannel...
Zjistit více
Account manager
Do našeho týmu hledáme nového člena na pozici Account manager. Přidej se do našeho týmu a pomáhej našim klientům posouvat jejich online byznys tím správným směrem! Pošli nám životopis, rádi tě přivítáme v našem týmu!
Zjistit více
Event manager
Baví tě organizování akcí, jsi komunikativní a nebojíš se nových výzev? Pak je tato pozice vhodná právě pro tebe! Naše oddělení marketingu potřebuje posilu na pozici event manažera, který bude vyhledávat, organizovat a realizovat firemní akce. Přidej se k nám a začni budovat svou kariéru ještě dnes!
Zjistit více
Školitel v oboru e-commerce
Hledáme vyučující s praxí v online obchodování pro naše vzdělávací projekty.! Často spolupracujeme na projektech zaměřených na digitalizaci malých podniků a pomáháme firmám pochopit potenciál online byznysu či rozšířit jejich působení i do zahraničních zemí. Právě proto hledáme posilu do našeho vzdělávacího týmu, který se zajímá o oblast e-commerce a má rád výzvy!
Zjistit více
Copywriter
Do našeho marketingového týmu hledáme novou a kreativní posilu, která nám pomůže psát texty na firemním blogu, webových stránkách, a bude spolupracovat s kolegy z marketingu na tvorbě reklamních strategií. Hledáme člověka, který se nebojí výzev, je ochotný se neustále vzdělávat a dokáže získané informace předat dál ve čtivé a zábavné formě. V Retailysu je každý dobrý nápad vítaný, proto se můžeš spolehnout, že dostaneš prostor realizovat své nápady. Pošli nám tvůj životopis a připoj se k našemu týmu ještě dnes!
Zjistit více
Manažer zahraniční expanze
Rozšiřujeme oblast působení naší firmy, proto do našeho týmu hledáme zkušené pracovníky, kteří nám pomohou s expanzí naší firmy na tyto zahraniční trhy: VB, Francie, Německo, Rakousko, Rusko, Ukrajina a španělsky mluvící trhy!
Zjistit více
Customer support
Do našeho týmu péče o klienty hledáme novou posilu! Baví tě práce s lidmi, rozumíš si s PC a máš zkušenost s provozem e-shopu? Pak je Retailys tím správným místem pro tebe!  Zabýváme se vývojem moderního e-commerce systému, který umožňuje majitelům e-shopů spravovat všechny své e-shopy z jednoho místa, prodávat na globálních tržištích a expandovat do zahraničí. Tvým úkolem bude být pravou rukou našich klientů při řešení každodenních problémů, a budeš jim pomáhat v dosahování jejich cílů. Pošli nám svůj životopis a odstartuj svoji kariéru ještě dnes!
Zjistit více
PR manager
Do našeho marketingového týmu hledáme posilu na pozici PR manager! Baví tě komunikace s lidmi, jsi rodilý řečník, chceš se podílet na marketingové komunikaci rychle rostoucí inovativní společnosti? Pak je Retailys tím správným místem pro tebe! Pošli nám životopis a rozjeď svoji kariéru v Retailys!
Zjistit více
Specialista na ochranu osobních údajů
Do našeho právního oddělení hledáme nového člena na pozici Specialista na ochranu osobních údajů. Vaším úkolem bude poskytovat právní poradenství klientům, kterými jsou provozovatelé e-shopů v České republice i v zahraničí, se zaměřením na oblast ochrany osobních údajů.
Zjistit více
Asistent / business developer
Do našeho týmu hledáme novou posilu na pozici Asistent/business developer! Hledáme někoho, kdo dokáže komunikovat česky i anglicky, zvládne vyřídit běžnou kancelářskou agendu, a troufne si na komunikaci se stávajícími I potenciálními firemními partnery.
Zjistit více
Business development manager
Co u nás budeš dělat? Příprava obchodních plánů, marketingových strategií a následná realizace Vymýšlení strategií pro vstup na nové trhy nebo pro propagaci nových...
Zjistit více
SEO Specialista
Máš zkušenosti se SEO a chtěl by si být součástí týmu, který dobývá světový trh unikátní ecommerce omnichannel platformou? Tak právě tebe hledáme!Co u nás budeš...
Zjistit více
HR manažer
Do našeho týmu hledáme novou posilu na pozici Asistent/business developer! Hledáme někoho, kdo dokáže komunikovat česky i anglicky, zvládne vyřídit běžnou kancelářskou agendu, a troufne si na komunikaci se stávajícími I potenciálními firemními partnery.
Zjistit více
Pravá ruka CEO / asistent(ka)
Jsme perfektně zafinancovaný e-commerce startup Retailys pomáhající s expanzí prodejců na evropské trhy. Do dvou let naši klienti přes námi vytvářené e-shopy prodají přes miliardu...
Zjistit více

Proč se přidat k Retailys

Práce na inovativním projektu
Lákají tě velké výzvy? Vytváříme unikátní omnichannel systém pro online byznys v zahraničí a radíme firmám, jak uspět na evropských trzích.
Zkušený tým
Máme za sebou 10 let ve vývoji e-shopů. Při rozjíždění platformy jsme se učili od světových e-commerce gigantů z Asie. Známe také detailně fungování a specifika evropských trhů.
Tuzemská i mezinárodní prestiž
Kromě spokojených zákazníků se můžeme pochlubit cenou Digitální firma 2019, druhým místem na konferenci Digitalizace a platba 2019. Jsme také oficiálním partnerem Microsoftu.