Kariéra Retailys

Proč se přidat k Retailys

Práce na inovativním projektu
Lákají tě velké výzvy? Vytváříme unikátní omnichannel systém pro online byznys v zahraničí a radíme firmám, jak uspět na evropských trzích.
Zkušený tým
Máme za sebou 10 let ve vývoji e-shopů. Při rozjíždění platformy jsme se učili od světových e-commerce gigantů z Asie. Známe také detailně fungování a specifika evropských trhů.
Tuzemská i mezinárodní prestiž
Kromě spokojených zákazníků se můžeme pochlubit cenou Digitální firma 2019, druhým místem na konferenci Digitalizace a platba 2019. Jsme také oficiálním partnerem Microsoftu.

Development

Jan Ruda
Head of Development
Hlavní paluba Retailys. Oddělení Developmentu čítá několik programátorů, ať už seniorních profesionálů nebo juniorních talentů. Má na starosti architekturu platformy, její chod, napojení nových aplikací i rychlost klientských webů. Bereme do týmu jak back-end tak front-enďáky a rádi uvítáme i dočasné posily z řad studentů, kteří se u nás naučí programování robustní aplikace v cloudu a práci s velkým množstvím produktových dat – v databázi máme stovky e-shopů v několika zemích a miliony produktů!
Pracovní pozice
Momentálně nejsou vypsané žádné pozice.

Chceš i tak zkusit šanci? Pošli nám své CV!

Poslat životopis

Více informací

Jan Ruda, CTO 

Honza je šéfem celého oddělení Developmentu. On a jeho parta vývojářů stojí za zrodem celého produktu Retailys. Ve firmě je již třetím rokem a přinesl do firmy nové standarty jako statická analýza a čistota kódu, kontinuální integrace či deployment.

Programování se věnuje již od svých 10 let a své zkušenosti sbíral například i v Německu a USA. Po narození syna se rozhodl opustit ruch velkoměsta a usadil se nedaleko Klatov. Ve volném čase se rád věnuje domácí automatizaci a vaření piva.

_______________________________________________________________________________________

Interview s Honzou: 

Jaké technologie ve vývoji používáte? 
Naše řešení je postaveno na Microsoft Azure, celkově je to SaaS aplikace v architektuře microservices, postavená pomocí PHP 8 s využitím některých komponentů Symfony a Nette framework a druhá část běží v Pythonu za využití Djanga, Flasku a FastAPI. Vše je baleno pomocí Dockeru, pomocí kterého jsou vytvářeny image a organizace je tvořena pomocí kubernates.  Na Azure používáme geograficky redundantní databázi MariaDB a pro mezipaměť využíváme Redisový cluster. Pomocí API náš systém také neustále rozšiřujeme o aplikace třetích stran. 

V jaké fázi vývoje se Retailys momentálně nachází? 
Momentálně jsme se již dostali do stabilnější fáze vývoje, co se týče nasazování verzí do produkce, minimalizujeme chyby, případně jsou podchyceny na monitoringu. Technologie se neustále vyvíjí, proto je potřeba udržet krok s nejnovějšími trendy, jako je například napojení na nová online tržiště. 

Koho hledáte do svého týmu? 
Hledáme především programátory ,srdcaře´, lidi zapálené pro projekt, co do něj dokáží dát i kus sebe. 

O jaké další programovací jazyky byste rádi vývoj rozšířili Z back-endu určitě Python, NodeJS, React, obecně moderní Javascriptové frameworky. 

Čím je Retailys jako software unikátní? 
Unikátní je určitě otevřeným API, které umožňuje dělat i třeba grafické prvky, na straně e-shopů lze vytvářet různé konektivity mezi marketplacy jako například vygenerování feedu či další unikátnosti ve struktuře jako např. přiřazení více entit pro prodejní kanál, logistické funkce, pokladní systém…je to zkrázka kompletní systémový balík, který se dá použít pro řízení celého businessu. 

Skrýt podrobnosti

Customer Success

Naším úspěchem je úspěch klienta
Buďte součástí týmu, který pečuje o naše klienty i produkty
Oddělení CS má na starosti kompletní péči o naše klienty. Stará se o jejich spokojenost, řeší jejich přání i problémy a cílem je, aby poskytovaný produkt či služby mohli klienti využívat na maximum a odnesli si vždy pozitivní zážitek. To obvykle zahrnuje širokou škálu úkonů, jako je onboarding, monitorování a úprava e-shopů, vytváření a správa účtů na online marketplaces a srovnávačích, a také implementace nových aplikací, ať už našich vlastních nebo aplikací třetích stran na přání zákazníka.
Pracovní pozice
Momentálně nejsou vypsané žádné pozice.

Chceš i tak zkusit šanci? Pošli nám své CV!

Poslat životopis

Více informací

Ne jen zákaznická podpora 

Důležitou součástí tohoto oddělení je také péče o naše produkty. Neustále vyvíjíme a aktualizujeme naše produkty na základě současných trendů a snažíme se tak docílit nabídky produktů, které našim zákazníkům skutečně pomohou úspěšně dobít trh e-commerce doma i mimo ČR. 

 

 

Skrýt podrobnosti

Sales Department

Pomáháme e-shopům růst
Připojte se k našemu týmu obchodníků
Oddělení Sales má na starosti prodej a prezentaci našeho produktu, oslovování potencionálních zákazníků, a také udržování dobrých vztahů s našimi stávajícími klienty.
Pracovní pozice
Momentálně nejsou vypsané žádné pozice.

Chceš i tak zkusit šanci? Pošli nám své CV!

Poslat životopis

Více informací

Jak to chodí u „Salesáků?“ 

Obchodní zástupci z oddělení Sales reprezentují naši společnost při vytváření a udržování obchodních vztahů, především s majiteli e-shopů i výrobci kvalitních a konkurenceschopných produktů. Poradí vám, jakou obchodní strategii zvolit při expanzi do zahraničí či jaké jsou možnosti pro prodej na světových nebo místních online tržištích a jak zvýšit své zisky na maximum. 

Práce s produkty Retailys se může stát i vaším koníčkem, staňte se naším zkušeným e-commerce specialistou! Pomůžete novým klientům budovat jejich business a budete mít také příležitost se zúčastnit veletrhů a akcí v oblasti online prodeje v Čechách i v zahraničí. 

Skrýt podrobnosti

Marketing

Vymyslíme brand i kampaně
Od vizuální identity po propagační strategii
Oddělení marketingu má na starosti propagační strategii celé společnosti. Patří sem výkonnostní marketing, branding, publishing, kampaně či správa sociálních sítí. Marketingové služby poskytujeme také našim klientům, a to jak v Čechách, tak i v zahraničí.
Pracovní pozice
Momentálně nejsou vypsané žádné pozice.

Chceš i tak zkusit šanci? Pošli nám své CV!

Poslat životopis

Více informací

Od vizitek po weby 

V oddělení Marketingu najdete kreativní duše Retailysu. Naši grafici a webdesignéři dávají tvář našim webům i offline marketingovým materiálům a zajišťují firemní prezentaci na veletrzích či konferencích. Navrhují vizuály pro naše klienty, připravují jejich emailové newslettery a reklamní kampaně či obsah a grafiku na sociální sítě. 

Skrýt podrobnosti

Human Resources

Jak budujeme náš tým?
Hledáme zaměstnance, kteří chtějí růst
Personální oddělení má na starosti nábory nováčků, firemní akce i vzdělávání. Jsme firma s mezinárodním přesahem, proto se nebojíme do našeho týmu přivítat i kolegy z jiných zemí, ať už formou freelancingu nebo práce na full time.
Pracovní pozice
Momentálně nejsou vypsané žádné pozice.

Chceš i tak zkusit šanci? Pošli nám své CV!

Poslat životopis

Více informací

Oddělení s přesahem 

Naši HR manažeři mají na starosti nábory nových posil, jejich onboarding a adaptaci na prostředí Retailys, teambuildingové akce i firemní vzdělávání. Jejich práce je různorodá, pomáhají nejen tvořit nové týmy, ale také budovat vnitrofiremní i partnerské vztahy, a to i s mezinárodním přesahem. 

Skrýt podrobnosti

Akce a teambuilding

Vyzkoušejte Retailys nezávazně

Nezávazně si vyzkoušejte, jak funguje Retailys, jaké má funkce, a jak vám vyhovuje uživatelské rozhraní. Zdarma si vytvoříte e-shop do 10 produktů a 10 objednávek.
Vyzkoušet zdarma