Kaufland Global Marketplace

Inzerujte na nejrychleji rostoucím tržišti v Evropě

V dubnu 2021 se online tržiště Real.de modifikovalo na Kaufland.de, který se začátkem roku 2023 transformoval do Kaufland Global Marketplace (KGM). Stačí vám jedna registrace a můžete prodávat na 3 tržištích současně: Kaufland.de, Kaufland.cz a Kaufland.sk.

Na platformě KGM již prodává přes 10 000 prodejců více než 45 milionů produktů v 5 000 kategoriích jako je např. Domov a bydlení, Móda a životní styl, Elektronika a média, Sport a volný čas, Zahrada a DIY a mnoho dalších.

Od roku 2024 nabízí KGM také službu Fulfillment by Kaufland (FBK). Služba FBK představuje komplexní řešení pro prodejce pro správu procesů po prodeji, jelikož nabízí skladování, balení, doručení a správu vrácených zásilek.

Začněte zde prodávat a využijte rozsáhlou podporu prostřednictvím široké škály bezplatných služeb, které jsou klíčové pro prosperitu vašeho online obchodu. Získáte perfektně připravenou platformu pro dynamický rozvoj jak na lokální, tak i na mezinárodní úrovni.

Proč prodávat zboží na Kaufland Global Marketplace?

Silná značka a férová cenová politika
Kaufland je zavedená značka s velkým dosahem, který roste. Jako prodejce máte možnost využít skvělé pověsti, důvěryhodnosti a zákaznické základny. Cenové podmínky jsou výhodné a transparentní.
Vstup
na Kaufland
Prodejce má možnost výběru tržiště v České republice, Německu nebo na Slovensku, není podmínkou prodávat ve všech zemích.
Technické a marketingové zázemí
Jednodušší a rychlejší nákup např. díky nabídce až 12 druhů plateb přináší vyšší konverze. Využijte i silný online marketing – ať už SEO či bannery a vaše zboží bude viditelnější více, než kdy předtím.

3 země pro expanzi

Skrze tržiště Kaufland Global Marketplace budete moci prodávat ve třech evropských zemích: ČR, Německo, Slovensko. Pro zahraniční zájemce je rovněž snadné vstoupit na Kaufland a to i díky informačnímu portálu pro prodejce, který je aktuálně dostupný v pěti jazycích: němčina, angličtina, čeština, slovenština a čínština.

CHCI NA KAUFLAND

S čím vám pomůže Retailys?

Komplexní nastavení účtu

Založíme vám účet na tržišti, kompletně jej nastavíme a připravíme dvoufázové ověření pro přihlašování a další bezpečnostní opatření pro ochranu před neoprávněným vstupem.

Provedeme prvotní nastavení profilu vašeho obchodu a nahrajeme potřebné dokumenty a informace pro jeho správnou funkčnost a nastavíme správné e-mailové adresy pro řešení konkrétních úkonů a zákaznických požadavků v rámci Kaufland Global Marketplace.

Nastavíme vhodný tarif, zvolíme pro vaše podnikání ideální předplatné a propojíme váš e-shop s tržištěm.

Nastavíme platební údaje, váš bankovní účet pro příjem plateb za objednávky a v případě vašeho zájmu doplníme i údaje o PayPal.

Zalistujeme produkty a nastavíme sklady. Importujeme vaše produkty na Kaufland Global Marketplace se všemi potřebnými údaji a specifiky dle pravidel tržiště a nastavíme správně vaše sklady a poskytovatele logistických služeb jako je fulfillment nebo dropshipping

Zařídíme zahraniční telefonní číslo, které bude propojeno s Kaufland Global Marketplace.

Správa, reklama a komunikace

Nastavíme dopravní metody zasílání balíků a doručování přepravcem:

1. Doručování balíků – komplexní nastavení dopravních metod pro zasílání balíků.

2. Doručování přepravcem – komplexní nastavení doručování prostřednictvím dopravní společnosti.

Připravíme službu Return address service, ke které zřídíme zpáteční adresu, kde lze lokálně převzít a uskladnit vrácené zboží. Zajistíme proces vrácení zboží od zákazníků a jeho odeslání v rámci dopravy.

Spustíme cílenou marketingovou reklamní kampaň pomocí služby Sponsored Product Ads na Kaufland Global Marketplace, kterou budeme spravovat a poskytovat vám reporty ohledně výkonu a dosahu.

Zvládneme vícejazyčnou komunikaci s tržištěm za vás, vyřídíme technické záležitosti i zákaznické požadavky.

Připravíme vám měsíční reporty – obsáhlé zprávy ohledně vašeho výkonu na Kaufland Global Marketplace a navrhneme možné úpravy či vylepšení pro dosažení ještě lepších prodejů.

Jsme váš e-commerce partner pro prodej
na rostoucím německém online tržišti

Nejste na to sami

Potřebujete poradit ohledně výběru správného marketplace pro vaše produkty?
Neváhejte kontaktovat našeho e-commerce specialistu.
+420 720 579 325
Petr Heller
CEO