Reference

Každý má jiný příběh, ale jedno mají společné - Retailys.
Prohlédněte si e-shopy našich klientů, kterým pomáháme růst.

Marediving
Velena s.r.o.
Klient prodávající potápěčské vybavení, který přešel ze systému openCart, který disponoval starým designem a nebyla zde dostupná správa jednotlivých variant produktů. Také zde došlo ke spuštění čtyř e-shopů v zahraničí. U klienta došlo k navýšení prodejů o 20% proti původnímu řešení.
0%
nárůst tržeb
0
produktů
Šicí stroje 123
Velana s.r.o.
Jedná se o stejného klienta, jež provozuje Marediving. Jak již název napovídá, jde o prodej šicích strojů a jejich příslušenství. Aktuálně jsou spuštěny 3 zahraniční e-shopy. U tohoto projektu došlo k rapidnímu navýšení prodejů o 80% proti původnímu řešení, což může být ovlivněno i současnou situací kolem koronaviru.
0%
nárůst tržeb
0
produktů
Česká síťovka
POAK.CZ s.r.o
Tradiční český zerowaste produkt neztratil na lesku ani po letech. Klientce však již nevyhovovalo původní řešení e-shopu, které nestačilo rychle se vyvíjející moderní e-commerce a hlavně k prodeji v zahraničí. Retailys umožnil okamžité spuštění e-shopu na české doméně a hned pěti zahraničních e-shopů pod značkou Netty.
NEW!
nový klient
0
produktů
Puzzlepoint
Puzzlepoint.cz s.r.o
Nejstarší klient našeho systému, který se vyvíjí spolu s námi. Specializuje se na prodej puzzle a her. Od začátku mu jeho připojení na Retailys každoročně přináší více než 30% nárůstu tržeb. Ve své databázi má aktuálně téměř 14 000 produktů a stále přidává nové položky. Nyní již prodává do celé střední Evropy.
0%
nárůst tržeb
0
produktů
Vyzkoušejte nezávazně
vlastní e-shop zdarma
E-shop zdarma

Vyzkoušejte E-SHOP ZDARMA! Váš první e-shop do 10 produktů a 10 objednávek máte u nás zcela bez poplatku. Zadáním e-mailu souhlasíte s obchodními podmínkami.