Retailys byl na Reshoper 2022! 

Letos jsme se s týmem Retailys opět účastnili skvělé konference Reshoper 2022! Po roční covidové odmlce jsme tak znovu měli možnost představit náš produkt i naše služby začínajícím i zkušeným e-shopařům, navázat nová partnerství se spoustou zajímavých společností a inspirovat se na zajímavých přednáškách!

Na veletrhu bylo více než 100 vystavovatelů, mohli jste navštívit stánky našich oficiálních partnerů jako je Kaufland.de, Heureka nebo Skladon.

Partnerská stage nabízela spoustu zajímavých přednášek, jako například přednáška Mirky Birešové z Kaufland.de Jak prodávat na online tržištích. Tipy a triky na příkladu Kaufland Global Marketplace či Ivana Richtára z DEXTRUM Fulfillment o trendech v oblasti automatizace a robotizace v logistických proceses.

U našeho stánku Retailys mohli návštěvníci získat cenné rady od našich specialistů na e-commerce pro jejich expanzi do zahraničí, dozvědět se více o využití našeho omnichannel softwaru pro správu jejich online businessu nebo si jen přátelsky popovídat u dobré kávy.

Neustále rozšiřujeme naši partnerskou síť, proto probíhal čilý networking s dalšími firmami jako je Webshippy, kteří nás zaujali nabídkou fulfillmentových služeb v Maďarsku, Spolehliverecenze.cz pro sbírání pozitivních feedbacků na e-shopy našich klientů nebo Trayto se svojí nabídkou užitečných nástrojů pro e-commerce a mnoho dalších!

Závěrečné zhodnocení celé akce nelze být jiné než pozitivní. Odnesli jsme si spoustu inspirativních myšlenek a zajímavých kontaktů. Dobře zorganizovaná akce se skvělým cateringem. Těšíme se na další ročník!

Vyzkoušejte Retailys nezávazně

Nezávazně si vyzkoušejte, jak funguje Retailys, jaké má funkce, a jak vám vyhovuje uživatelské rozhraní. Zdarma si vytvoříte e-shop do 10 produktů a 10 objednávek.
Vyzkoušet zdarma