Co doplněk umožní?

 • snadná expanze na chorvatský trh
 • 13 hlavních zvýšení konverze
 • zdroj nových zákazníků, až 1,3 miliónů za měsíc

Jeftinije.hr se stane vaším partnerem, ne konkurentem, pomůže zviditelnit vaše produkty i vaší značku. Chrovatsko, jako člen Evropské unie, nabízí výhody v oblasti obchodní regulace a logistiky, což zjednodušuje procesy spojené s dodávkou a prodejem.

Základní vlastnosti doplňku:

Rozšíření svého online podnikání do Chorvatska představuje výjimečnou příležitost vzhledem k rychlému růstu e-commerce v této zemi. Podle nejnovějších statistik z roku 2023 nakupuje přes internet více než 60 % chorvatské populace, což představuje významný nárůst oproti minulým letům. Chorvatský e-commerce trh roste v tempu okolo 15 % ročně, což ho činí jedním z nejdynamičtějších v Evropě. S tímto nárůstem poptávky po online nákupu a potenciálem pro další rozvoj, rozšíření do Chorvatska může být pro vaše online podnikání velmi lukrativní.

CERTIFIED SHOP®

Jeftinije.hr, stejně jako Ceneje.si, nabízí možnost zobrazení mezinárodního certifikátu CERTIFIED SHOP®, což je placená služba, která vám umožní získat odznak certifikovaného obchodu a posílit tak důvěryhodnost vaší značky.

Výhody:

 •  místo na seznamu držitelů mezinárodní značky 
 • pravidelná analýza od mystery shoppera, který vám bude podávat zprávu s nápady na vylepšení
 • prémiová analýza s daty o lokálním trhu
 • přehled zákaznických recenzí
 • zvýšení ceny za proklik u vašich produktů vám umožní získat vyšší pozici a zlepšit viditelnost vaší nabídky na produktových stránkách Jeftinije.hr
 • zviditelnění vašeho e-shopu na všech sociálních sítích Jeftinije.hr.

Proč si vybrat tento doplněk?

S tímto doplňkem snadno expandujete na chorvatský trh, oslovíte nové zákazníky a zvýšíte konverzi vašeho e-shopu. Retailys je Ověřeným partnerem společnosti Heureka Group, pod kterou tento srovnávač patří. Pro naše zákazníky nabízíme integraci na tento srovnávač. Zboží se importuje díky XML feedu z našeho systému Retailys. Feed se pravidelně aktualizuje, aby byly informace stejné jako na vašich ostatních prodejních kanálech. Do něj můžete zahrnout všechno zboží, které nabízíte, nebo jenom některé vybrané kategorie.

Máte o doplněk zájem? Napište prostřednictvím formuláře níže!

Do kolonky Předmět uveďte prosím název doplňku, o který máte zájem.

  *vložením e-mailu souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů a Všeobecnými obchodními podmínkami