Co doplněk umožní?

  • snadná expanze na rumunský trh
  • získání certifikátu důvěryhodného obchodu
  • nový zákazníci

Compari.ro je jedním z nejnavštěvovanějších srovnávačů cen v Rumunsku, a také online nákupním průvodcem. Pro rozšíření svého online podnikání do Rumunska, zejména na srovnávač Compari, existuje řada výhod. Podle nejnovějších statistik z roku 2023 nakupuje přes internet více než 65 % rumunské populace, což představuje dynamický nárůst. Srovnávač Compari se stává střediskem pro mnoho rumunských zákazníků, kteří hledají nejlepší nabídky a produkty. Navíc, Rumunsko je součástí Evropské unie, což usnadňuje přeshraniční prodej a eliminuje zbytečné celní a daňové komplikace. Tato kombinace rychle rostoucího trhu a výhod srovnávače Compari poskytuje pro rozšiřování vašeho e-commerce obchodu do Rumunska značný potenciál pro růst a úspěch.

Programul Magazin de încredere (Program důvěryhodného obchodu)

Při registraci do tohoto programu můžete získat ještě více zákazníků. V rámci této služby platforma oslovuje pouze ty zákazníky, kteří ve vašem obchodě skutečně nakoupili. Po 10 dnech od zadání objednávky je zaslán nakupujícímu dotazník. Účelem programu je získat objektivní a spolehlivé názory týkající se kvality služeb nabízených obchody a minimalizovat negativní zkušenosti spojené s online nakupováním. Tato služba je nabízena zdarma. Žádost a aktivace trvá cca. 20 minut, zbytek je automatizován. Obchody, které na základě výsledků analýzy dotazníků získaly alespoň kvalifikaci 4.2, budou označeny speciálním logem, stanou se „důvěryhodným obchodem Compari.ro“.

Výhody:

  • obdržíte přímou zpětnou vazbu od skutečných kupujících
  • logo „Compari.ro Trusted store“ si můžete zobrazit také na vašich vlastních webových stránkách

Proč si vybrat tento doplněk?

S tímto doplňkem snadno expandujete na rumunský trh, oslovíte nové zákazníky a zvýšíte konverzi vašeho e-shopu. Retailys je Ověřeným partnerem společnosti Heureka Group, pod kterou tento srovnávač patří. Pro naše zákazníky nabízíme integraci na tento srovnávač. Zboží se importuje díky XML feedu z našeho systému Retailys. Feed se pravidelně aktualizuje, aby byly informace stejné jako na vašich ostatních prodejních kanálech. Do něj můžete zahrnout všechno zboží, které nabízíte, nebo jenom některé vybrané kategorie.

Máte o doplněk zájem? Napište prostřednictvím formuláře níže!

Do kolonky Předmět uveďte prosím název doplňku, o který máte zájem.

    *vložením e-mailu souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů a Všeobecnými obchodními podmínkami