Co doplněk umožní?

  • snadná expanze na maďarský trh
  • oslovení nových zákazníků
  • získání zpětné vazby
  • obdržení certifikátu Spolehlivý obchod

Árukereső je největší zbožový srovnávač, vyhledávač a katalog zboží v Maďarsku. Nabízí velmi přehledné a komplexní informace o produktech. Umožní vám získat autentické recenze od vašich zákazníků nebo získat certifikaci Spolehlivý obchod.

Základní vlastnosti doplňku:

Tento srovnávač se stane vaším partnerem, ne konkurentem, pomůže zviditelnit vaše produkty i vaší značku. Disponuje také nejnižšími provizemi na trhu v závislosti na kategorii, které činí 2-8 % a jsou splatné až po dokončení nákupu. Na schválení objednávek máte navíc 21 dní.

Pro posílení vašich prodejů nabízí několik služeb:

  • certifikace Spolehlivý obchod (Megbízható Bolt) – pokud získáte minimálně 10 recenzí v průběhu 60 dní a hodnocení přesáhne 4,2 získáte zelený odznáček Spolehlivý obchod.
  • Zákaznické recenze (Vásárlói Vélemény) – pokud se zapojíte do tohoto programu, mohou vaši zákazníci hodnotit nákup a vy získáte autentická hodnocení vašich služeb a produktů

Další možnosti, které Árukereső nabízí je například upozornění na pokles ceny u produktu, zobrazení variant vybraného produktu, tlačítko Koupit ihned u produktu (zákazník se nemusí proklikávat na vás e-shop), zobrazení informací o dopravě nebo skladových zásobách u produktu a mnoho dalšího.

Proč si vybrat tento doplněk?

S tímto doplňkem snadno expandujete na maďarský trh, oslovíte nové zákazníky a zvýšíte konverzi vašeho e-shopu. Připravíme pro vás produktový feed a pomůžeme i se založením účtu.

Máte o doplněk zájem? Napište prostřednictvím formuláře níže!

Do kolonky Předmět uveďte prosím název doplňku, o který máte zájem.

    *vložením e-mailu souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů a Všeobecnými obchodními podmínkami