Bělorusko

Hlavní město
Minsk
Měna
Běloruský rubl
Počet obyvatel
9 467 000
Jazyk
Běloruština

Fakta a statistiky

Běloruská republika (Bělorusko) je stát ležící ve východní Evropě. Země je zakládajícím členem Společenství nezávislých států a zahraničně-politicky je silně orientována na Rusko. Prezident země je silně kritizován západními zeměmi za nedemokratické postupy a potlačování opozice. Stát je jediný v Evropě, který v praxi vykonává trest smrti. Bělorusko je země se slabě rozvinutým e-commerce trhem a silnými legislativními překážkami pro vstup. V našem článku Vám poskytneme informace o současném stavu elektronického obchodu v Bělorusku, nejprodávanějším zboží, ale i faktory, kterými se odlišuje běloruský e-commerce trh od okolních států Evropy.

18%
Růst trhu
0,55 mld €
Obrat online prodeje
15 000
Množství e-shopů v zemi
626
Počet obyvatel na jeden e-shop
20%
Daňové zatížení
58%
Míra užívání internetu

Co od nás dostanete

Přehled stavu
e-commerce
Struktura uživatelů internetu
Souhrn e-commerce v číslech
Lokální specifika
pro e-shopy
Používané platební a dopravní metody
Tipy k prodeji

  Vložením e-mailu souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a všeobecnými obchodními podmínkami.

  Využijte naše know-how při zahraniční expanzi

  Data a reporty na jednom místě

  Tržby, návštěvnost webu, skladové zásoby i další údaje najdete přímo v aplikaci. Data lze filtrovat podle času, země, produktů a dalších kritérií. Automaticky si vygenerujete grafy nebo třeba geografickou mapu tržeb.

  Automatizace vám ušetří práci

  Rutinní činnost necháváme algoritmům. Retailys za vás hlídá změny DPH i kurzy měn a předejde tomu, aby zákazník objednal vyprodané zboží. Pomocí synchronizace e-shopů urychlíte expanzi do dalších zemí.

  Online tržiště a srovnávače zboží

  Váš český e-shop napojíme na Zboží.cz, Heureku nebo MALL Marketplace. V zahraničí vás napojíme na Amazon, Ebay, německé Idealo, britský PriceRunner, polské Ceneo a další platformy.

  Vyzkoušejte Retailys nezávazně

  Nezávazně si vyzkoušejte, jak funguje Retailys, jaké má funkce, a jak vám vyhovuje uživatelské rozhraní. Zdarma si vytvoříte e-shop do 10 produktů a 10 objednávek.
  Vyzkoušet zdarma