Chorvatsko

Hlavní město
Záhřeb
Měna
Chorvatská kuna
Počet obyvatel
4 171 954
Jazyk
Chorvatština

Fakta a statistiky

Chorvatsko je stát, který se nachází na pomezí střední a jižní Evropy a je jedním z nástupnických států bývalé Jugoslávie. Nízká konkurence v oblasti e-commerce značí, že trh Chorvatska má růst teprve před sebou. Vysoká nedůvěryhodnost vůči cizím obchodům ze strany Chorvatů může způsobovat některé problémy při expanzi. Podrobněji místní oblast internetového prodeje prozkoumáme v našem článku, podíváme se na její budoucí rozvoj a na co si dát pozor při expanzi s Vaším e-shopem. Taky poskytneme informace o nejvíce používaných platebních metodách a nejvíce žádaných kategoriích zboží.

9,7%
Růst trhu
0,48 mld €
Obrat online prodeje
5 000
Množství e-shopů v zemi
800
Počet obyvatel na jeden e-shop
25%
Daňové zatížení
67%
Míra užívání internetu

Co od nás dostanete

Přehled stavu
e-commerce
Struktura uživatelů internetu
Souhrn e-commerce v číslech
Lokální specifika
pro e-shopy
Používané platební a dopravní metody
Tipy k prodeji

  Vložením e-mailu souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů a všeobecnými obchodními podmínkami.

  Využijte naše know-how při zahraniční expanzi

  Data a reporty na jednom místě

  Tržby, návštěvnost webu, skladové zásoby i další údaje najdete přímo v aplikaci. Data lze filtrovat podle času, země, produktů a dalších kritérií. Automaticky si vygenerujete grafy nebo třeba geografickou mapu tržeb.

  Automatizace vám ušetří práci

  Rutinní činnost necháváme algoritmům. Retailys za vás hlídá změny DPH i kurzy měn a předejde tomu, aby zákazník objednal vyprodané zboží. Pomocí synchronizace e-shopů urychlíte expanzi do dalších zemí.

  Online tržiště a srovnávače zboží

  Váš český e-shop napojíme na Zboží.cz, Heureku nebo MALL Marketplace. V zahraničí vás napojíme na Amazon, Ebay, německé Idealo, britský PriceRunner, polské Ceneo a další platformy.

  Vyzkoušejte Retailys nezávazně

  Nezávazně si vyzkoušejte, jak funguje Retailys, jaké má funkce, a jak vám vyhovuje uživatelské rozhraní. Zdarma si vytvoříte e-shop do 10 produktů a 10 objednávek.
  Vyzkoušet zdarma