Co doplněk umožní?

  • analýza vaší konkurence
  • monitorování PPC reklam 
  • analýza klíčových slov  
  • budování zpětných odkazů – sám vám doporučí, jaké weby oslovit  

Collabim, který je nejpoužívanější SEO nástroj v ČR a SR, pomocí kterého dostanete své SEO aktivity pod kontrolu. Pomůže vám s analýzou klíčových slov, sledováním vašich aktuálních pozic ve vyhledávání i s linkbuildingem. Dokonce vám dokáže zjistit, na jaká klíčová slova cílí vaše konkurence a jak si oproti vám vede ve vyhledávání. S Collabimem máte vše potřebné pro SEO přehledně na jednom místě. 

Základní vlastnosti doplňku:

Analýza s názvem Svatý Grál vám dává možnost přesně vědět, jak si stojí vaše konkurence. Na jaká klíčová slova se dokáže umísťovat na předních pozicích v SERPu. Dokonce také zjistíte, na jaká klíčová slova cílí své PPC kampaně či jaké textace v reklamách používají. Zároveň zjistíte, kde má vaše konkurence slabá místa a můžete jejich slabin ihned využít. 

 Díky analýze klíčových slov přesně poznáte, co vaši zákazníci vyhledávají. Snadno se poté zaměříte na optimalizaci e-shopu právě pro tato klíčová slova. 

Bude za vás hlídat, zda jsou všechny získané zpětné odkazy stále aktivní a doporučí vám, kam zpětné odkazy umístit.  

Změří vám také pozice na více než 70 vyhledávačích, včetně Google (mobilního i obrázkového), Seznamu, Bingu a Yahoo.

Personalizace výsledků je množná pro více než 160 měst po celém světě, což ocení primárně ti z vás, kteří cílí na zahraniční trhy.

Proč si vybrat tento doplněk?

Collabim vám pomůže být vidět – jednoduché a výstižné. Zjistíte relevantní klíčová slova a long tail fráze, na které konkurence zapomněla. Zde předčíte svou konkurenci a s trochou štěstí se dostanete na první pozice v SERP

Máte o doplněk zájem? Napište prostřednictvím formuláře níže!

Do kolonky Předmět uveďte prosím název doplňku, o který máte zájem.

    *vložením e-mailu souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů a Všeobecnými obchodními podmínkami