Co doplněk umožní: 

  • personalizované zobrazování produktů pro každého uživatele na základě jeho údajů
  • doporučení produktů, které nejvíce odpovídají zájmům a vkusu zákazníka
  • inteligentní vyhledávací nástroj, který zabrání uživateli, aby opustil váš web
  • navýšení obratu o 5-25% již po prvním týdnu od implementace

Databreakers nabízí produkty, které vám umožní využít naplno potenciál vašeho e-shopu pomocí umělé inteligence a automatizace na základě dat, která jsou zatím na vašem e-shopu nevyužitá. Nechte tato data pracovat za vás a nabídněte svým zákazníkům co nejlepší nákupní prožitek!

Základní vlastnosti doplňku: 

BOOSTER

S tímto produktem, jste je jako zákazníci při online nakupování jistě už setkali. Umožňuje personalizované zobrazování produktů pro každého uživatele na základě jeho údajů. Booster vás pomocí stovek algoritmů velmi rychle odhadne. Jednoduše řečeno – doporučí vám ty produkty, které nejvíce odpovídají vašim zájmům a vkusu, a dokonce je ještě pro vás na stránce seřadí v logické posloupnosti. Zohledňuje například i věk, pohlaví nebo velikost oblečení.

Search engine LOOK

Dalším produktem je také inteligentní vyhledávací nástroj, který zabrání uživateli, aby opustil váš web a šel vyhledat informace na Google. Look obsahuje diakritiku, jazykovou analýzu ve 34 jazycích, korekci chyb, prediktivní vyhledávání a personalizaci.

 

Proč si vybrat tento doplněk: 

Produkty od Databreakers mohou navýšit obrat vašeho e-shopu o 5-25 % již po prvním týdnu od implementace, která je navíc velmi rychlá. Produkty můžete navíc využít na všech svých zahraničních e-shopech. Je jedno v jakém jazyce bude, důležitá jsou pouze data!

Máte o integraci zájem? Napište prostřednictvím formuláře níže

Do kolonky Předmět uveďte prosím název integrace, o kterou máte zájem.

 

    *vložením e-mailu souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů a Všeobecnými obchodními podmínkami