Co doplněk umožní?

  • rychlost doručení (Evropa 1 den, Svět 2-3 dny)
  • flexibilní doručení na přání zákazníka (možnost volby dne, hodiny, aj.)
  • zákaznická linka v jazyce zákazníka

DHL je největší logistická společnost na světě. Působí ve 220 zemích a díky desítkám let zkušeností, inovativní technologii a týmu 380 tisícům zapálených odborníků jsou schopni poskytnout dokonalé logistické řešení pro potřeby vaší firmy. Pro e-shopy navíc nabízející 85 200 výdejních míst po celém světě, z toho 43 000 na území Evropy.

Základní vlastnosti doplňku:

Jakmile předáte zboží kurýrovi, zákazník dostane sms s trackovacím číslem a zásilku může po celou dobu sledovat a měnit čas, místo nebo datum jejího doručení nebo využít službu DHL On Demand Delivery (ODD), kde si předem vyberou čas a datum předání zásilky. Vybrat si mohou také z velkého množství výdejních míst. Výrazně vám také usnadní proces vratek. Díky síti DHL ServicePoint, kam mohou zákazníci nosit balíky k vrácení nebo si i zboží vyzvednou, bude celý proces pohodlnější. Pokud prodáváte do zahraničí, nemusíte se starat o celní řízení, DHL poradí s HS kódem výrobku, EORI číslem, celní dokumentací i zajištěním celního dluhu.

 

Proč si vybrat tento doplněk?

DHL disponuje obrovskou mezinárodní sítí, proto je doručení i z jednoho konce světa na druhý v rámci několika hodin realitou. Zabývá se jak pozemní, tak námořní a leteckou přepravou zásilek všech velikostí. Díky tomu, že je společnost vlastněná německou společností a není ovlivněna americkými embargy a sankcemi, je možné doručovat dokonce i do Severní Koreje nebo na Kubu.

Pro e-shopy navíc nabízí výhodné ceny nebo využití fulfillmentových center po celém světě.

Máte o integraci zájem? Napište prostřednictvím formuláře níže!

Do kolonky Předmět uveďte prosím název integrace, o kterou máte zájem.

    *vložením e-mailu souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů a Všeobecnými obchodními podmínkami