Co doplněk umožní?

  • spolehlivý logistický partner pro vaší expanzi
  • doprava do více než 200 zemí světa
  • výhodný poměr rychlosti a ceny

FedEx poskytuje své služby již od roku 1984 a nabízí zákazníkům výhody kombinace největší expresní letecké sítě na světě a bezkonkurenční pozemní přepravní sítě v Evropě. Disponuje 72 obsluhovanými letišti v Evropě s 825 lety týdně 39 evropskými silničními překladišti s 70 000 pozemními spoji týdně.

Základní vlastnosti doplňku:

Pro majitele e-shopů nabízí FedEx ekonomické a expresní služby do více než 200 zemí světa. Postarají se také o veškeré starosti s celní kontrolou a zákazníci si mohou uzpůsobit doručení prostřednictvím online nástroje FedEx Delivery Manager. Mohou si zvolit jiný datum a čas doručení, a také místo či přidat pokyny pro řidiče. K dipozici je pro vyzvednutí objednávky také rozsáhlá síť pick-up pointů.

Pro vratky je zde služba FedEx Global Returns, která výrazně usnadňuje vrácení zboží díky možnosti vytvořit přepravní štítky pro vrácení zásilky i celní dokumentaci rovnou při vytváření odchozí zásilky. Případně je možné štítek vytvořit jen pro zpětnou zásilku. Zákazníkovi můžete štítek zaslat e-mailem nebo nechat rovnou doručit při vyzvednutí vratky.

Rychlost dopravy:

  • po Evropě 1-3 dny
  • v USA za 4 dny
  • v asijsko-pacifickém regionu a ve zbytku světa za 3–5 dní

Proč si vybrat tento doplněk:

S FedExem získáte silného logistického partnera, který vám pomůže s expanzí do celého světa a přivede spokojené zákazníky.

Máte o doplněk zájem? Kontaktujte nás prosím prostřednictvím formuláře níže!

Do kolonky Předmět uveďte prosím název doplňku, o který máte zájem.

    *vložením e-mailu souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů a Všeobecnými obchodními podmínkami