Co doplněk umožní? 

  • při vyplňování formulářů v reálném čase upozorní na překlepy ve jménech, adresách či e-mailech a nabídne jejich opravu 
  • usnadní zákazníkům vyplnění jejich údajů a urychlí proces dokončení nákupu 
  • automatická validace telefonních čísel a e-mailů minimalizuje chyby v objednávkách 
  • našeptávač automaticky nabídne relevantní adresy a firmy, není proto třeba si pamatovat IČO, DIČ či sídlo firmy

Většině spotřebitelů se občas stane, že při vyplňování adresy či emailu udělají drobný překlep nebo zadají nekompletní informace, a to má za následek nemožnost doručení balíčku či nedoručení informačního emailu. Gamil, senzam, outlok… přesně takto vypadají časté překlepy zákazníků při zadávání emailu a následné problémy s doručením pak nespokojení zákazníci dávají většinou za vinu e-shopu či dopravci. Těmto nepříjemnostem můžete předejít díky chytré aplikaci Foxentry. 

Základní vlastnosti doplňku:

Foxentry funguje pro všechny entity registrované nejen v České republice, ale i na Slovensku a v Polsku a plánuje další země. Ověření telefonních čísel a e-mailů umí Foxentry celosvětově. Přidáním Foxentry na své webové stránky eliminujete počet vratek a výrazně usnadníte zadávání údajů pro své zákazníky. Ověřené e-maily a telefony vám také zajistí vyšší efektivitu marketingových kampaní. Jelikož Foxentry rozšiřuje svoji působnost i do dalších států, uplatníte tento doplněk i při své expanzi. 

Proč si vybrat tento doplněk? 

Službu mohou využívat nejen weby, ale i aplikace. Ani o bezpečnost dat se nemusíte bát. Veškerá data, se kterými Foxentry pracuje, na vstupu automaticky převádí do anonymizované podoby. Využívají nejmodernější servery s externí ochranou dat. Všechnu komunikaci šifrují a řídí se GDPR. Navíc jsou i registrovaný správce údajů na ÚOOÚ. 

Máte o integraci zájem? Napište nám prostřednictvím formuláře níže

Do kolonky Předmět uveďte prosím název integrace, o kterou máte zájem.

    *vložením e-mailu souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů a Všeobecnými obchodními podmínkami