Co doplněk umožní?

  • kompletní správa zákaznických objednávek
  • získání přístupu k zákazníkům využívajících výhod placeného členství tzv. Amazon Prime
  • garance rychlého doručení zboží
  • možnost dárkového balení produktů

Amazon – nejpopulárnější online tržiště. Tento globální gigant má skvělé zázemí nejen pro zákazníky, ale i pro obchodníky, kteří prostřednictvím této platformy prodávají své zboží po celém světě. Ti se mohou opřít mimo jiné i o detailně propracovanou a perfektně fungující logistiku a využít distribuční centra Amazonu pro skladování a odbavení svého zboží.

Základní vlastnosti doplňku:

Program FBA kompletně vyřídí objednávku (vyskladnění, zabalení a odeslání zboží), zajistí profesionální zákaznický servis a ujme se vyřizování reklamací. Online prodejci se tím pádem mohou plně soustředit na marketing a podporu svého e-shopu a celkově na rozvoj svého byznysu. Odpadnou vám také starostí s celními předpisy a přepravními postupy.

Amazon má v Evropě více jak 70 FBA center a to ve Velké Británii, Německu, České republice, Francii, Španělsku, Itálii a Polsku.

 

Proč si vybrat tento doplněk?

Díky silnému jménu Amazonu se zvýší reputace vašeho obchodu, zrychlíte odesílání objednávek a získáte přístup k tisícům nových zákazníků. Nutno dodat, že tato služba může zahrnovat i vysoké poplatky, pokud máte zboží náročné na skladování, ale 78% obchodníků, kteří využívají program FBA, potvrdilo navýšení tržeb až o 20%.

Máte o integraci zájem? Napište prostřednictvím formuláře níže!

Do kolonky Předmět uveďte prosím název integrace, o kterou máte zájem.

    *vložením e-mailu souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů a Všeobecnými obchodními podmínkami