Integrace HEUREKA a proč ji využít v Retailys?

Heureka je největším nákupním portálem a srovnávačem cen, zboží a e-shopů v České republice. Měsíčně web navštíví průměrně až 3 milióny uživatelů a patří mezi 10 nejvíce navštěvovaných webů v ČR. Pro majitele e-shopu je tedy logickým krokem, zalistovat své zboží na této platformě pro zvýšení obratu svého podnikání a získání nových zákazníků.

Usnadnění prodeje

Integrace Heureky do vaší administrace Retailys vám velmi usnadní import i správu zboží na této platformě. Generování feedu vašich produktů probíhá přímo v Retailys. Následně stačí URL adresu daného feedu zkopírovat do administrace Heureky a rázem dojde k zalistování všech vašich produktů. Feed se navíc pravidelně aktualizuje, aby byly informace stejné jako na vašich ostatních prodejních kanálech.

Posílení důvěry zákazníků

Pro každého prodejce je důležitá jeho reputace, která se dá nejlépe vybudovat pozitivními komentáři od zákazníků na vašem profilu. Pokud získáte dostatečný počet pozitivních hodnocení, obdržíte certifikát Ověřeno zákazníky. Zda bude modrý nebo zlatý záleží na počtu kladných recenzí. Tento certifikát vám otevírá cestu k dalším službách jako je bidding, účast v soutěží ShopRoku a možnost exportu recenzí přímo na váš e-shop.

Pro zobrazení získaného loga Ověřeno zákazníky přímo na vašem e-shopu, stačí vložit Tajný klíč z administrace Heureky do Retailys a následně si jen vybrat, kam widget chcete umístit.

Zvýšení konverze až o 28 % díky Heureka Marketplace

Pokud vlastníte certifikát Ověřeno zákazníky, můžete své produkty i nabídnout na online tržišti od Heureky. Služba je zdarma a zákazníci mohou produkty nakoupit přímo na Heurece bez přesměrování na e-shop. Tlačítko Koupit na Heuréce se zobrazí u vašich produktů, pokud jsou skladem a zapadají do vybraných kategorií. Účtována vám bude jen provize z uskutečněného prodeje.

Nabídka e-shopu může být navíc umístěna na TOP pozici neboli Boxu doporučovaných produktů, kam se jinak dostane jen zřídka.

Produkt se na TOP pozici vybírá na základě:

  • ranku tvořeného z ceny produktu
  • ceny dopravy
  • hodnocení
  • cena za proklik umístění na top pozici neovlivňuje

Widget měření konverzí si můžete rovněž přidat do své administrace Retailys pomocí klíče od Heureky.

Retailys je certifikovaným Heureka partnerem. Pokud chcete využívat veškeré výhody, které Heureka nabízí, kontaktujte prosím naše oddělení Sales.

Vyzkoušejte Retailys nezávazně

Nezávazně si vyzkoušejte, jak funguje Retailys, jaké má funkce, a jak vám vyhovuje uživatelské rozhraní. Zdarma si vytvoříte e-shop do 10 produktů a 10 objednávek.
Vyzkoušet zdarma