Co doplněk umožní?

  • rychlou, pohodlnou a bezpečnou online fakturaci 
  • aplikace pro chytré telefony umožňuje vystavovat faktury kdekoliv  
  • přípravu podkladů k daňovému přiznání 
  • přizpůsobení vzhledu faktury 
  • sdílení dokumentů s účetní 
  • sledování nákladů a výnosů 

iDoklad je nejpoužívanějším nástrojem pro online fakturaci v Evropě. Má na svém kontě již přes 200 000 podnikatelů v ČR a na Slovensku a obsahuje více než 30 funkcí a jeho vývoj stále pokračuje. Funguje perfektně i na chytrých telefonech a pomůže zjednodušit vaše podnikání. 

Základní vlastnosti doplňku:

Díky online rozhraní odpadá složité papírování a své doklady máte pohromadě v aplikaci. Můžete si vybrat hned z několika šablon a přizpůsobit si fakturace podle svého. Automatizace kurzu ČNB aktualizuje částku v cizí měně a díky párování s bankami lze sledovat přehled plateb zákazníků. Další výhodou je možnost nastavení upomínek, a tak máte jistotu, že se vám žádný doklad neztratí.

Podporuje český, slovenský, a také anglický jazyk, proto se může stát užitečným nástrojem i při expanzi do zahraničí. Mobilní aplikace pokrývá všechny platformy a tak můžete faktury snadno rozesílat i z telefonu.

 

Proč si vybrat tento doplněk?

Vyměňte kalkulačku za moderní přístroj pro přehledné účetnictví. Software si můžete doplnit i o užitečná rozšíření jako je banka nebo CRM a díky přehledné aplikaci fakturujte odkudkoliv.

Máte o integraci zájem? Napište prostřednictvím formuláře níže!

Do kolonky Předmět uveďte prosím název integrace, o kterou máte zájem.

    *vložením e-mailu souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů a Všeobecnými obchodními podmínkami