Expandujte pomocí online tržiště KAUFLAND

Retailys partnerem

Jako partner Marketplace Kaufland.de, bychom vám rádi oznámili, že již brzy budete moci své produkty prodávat i na Kaufland platformách v Německu a 7 dalších zemích Evropy!

Kaufland vnímá tento krok jako základ pro spuštění „Kaufland Global Marketplace“ – technologie nabízející rychlý a snadný přístup k mezinárodnímu online obchodu.  Pro prodejce to bude znamenat snadný vstup na trh díky jednoduché registraci. Své produkty budete tak moci prodávat nejen v Německu, ale i na tržištích Kaufland v České republice, na Slovensku a dalších zemích.

Jednoduše expandujte!

Tým, který stojí za vývojem Kaufland.de vám svým supportem umožňuje mezinárodní expanzi v několika krocích. Kaufland Global Marketplace má zároveň svou podporu pro zákazníky, díky které nikdy nebudete bezradní.

Retailys napojení pro vás bude připraveno

Napojení na Kaufland.de bude v první chvíli spuštění tržišť připraveno k nalodění! Pracujeme na tom, abychom pro Vás zajistili synchronizaci produktů, popisů zboží, cen, i skladových stavů. Retailys bude na Kaufland Global Marketplace připraven, a co vy?


Oslovte nové cílové skupiny a miliony dalších zákazníků díky Kaufland Global Marketplace. Díky povědomí, o které se postaralo více jak 1350 stacionárních prodejen je Kaufland skvělou šancí, jak zviditelnit vaši značku! Kaufland je jednou z největších maloobchodních společností v České republice i na Slovensku, proto není pochyb, že bude hrát velkou roli i v ecommerce budoucích let.

Expanze na Kaufland.de s Retailys

Expandujte s Retailys a my vás zaregistrujeme na čekací listinu Kaufland.de. Prodávejte díky tomu s půlročními výhodami!

Early bird výhody na první půl rok expanze na Kaufland.de:

  • Bez základních poplatků
  • Bez placení provizí z prodeje
  • Navíc získáte k dispozici kredit ve výši 1200 EUR na reklamu a sponzorované produkty (rozdělen na 6 měsíců, tzn.: Každý měsíc 200 EUR)

Jako bonus vám bude chodit pravidelný newsletter s novinkami a informacemi o spuštění tržišť. V případě zájmu o expanzi na Kaufland Global Marketplace nás kontaktujte.Dušan Makrlík

E-commerce specialist & Sales manager

makrlik@retailys.com

Vyzkoušejte Retailys nezávazně

Nezávazně si vyzkoušejte, jak funguje Retailys, jaké má funkce, a jak vám vyhovuje uživatelské rozhraní. Zdarma si vytvoříte e-shop do 10 produktů a 10 objednávek.
Vyzkoušet zdarma