Co doplněk umožní:

  • odložená platba (zákazník může zaplatit ve 3 bezúročných splátkách)
  • platba za 30 dní (zákazník použije svoji kartu při placení, ale částka se strhne až za 30 dní)
  • měsíční financování (zákazník si může nákup rozložit do splátek, jaký bude úrok záleží na vás)
  • expresní nákup přes tlačítko Klarna Instant Shopping pro ještě lepší konverzi

Společnost Klarna umožňuje snadné nakupování 90 milionům spotřebitelům a 250 000 prodejcům po celém světě. Představuje platební bránu, za jejímž vznikem stojí stejnojmenný švédský poskytovatel platebních služeb. Tato firma je považována za jakéhosi průkopníka odložené platby.

Základní vlastnosti doplňku:

Nákupy přes tuto platební bránu jsou rychlé, snadné a bezpečné. Klarna podporuje několik platebních metod, ať už se jedná o okamžitou úhradu (platba kartou či bankovní převod), odloženou platbu, platbu na fakturu nebo nákup na splátky

Zatímco vám bude vyplacena částka v plné výši a předem, tak zákazníci se mohou rozhodnout, kdy za zboží zaplatí. To vede k oboustranné spokojenosti. Po přijetí zboží mají zákazníci 14 dnů na to, aby si daný produkt v klidu vyzkoušeli a zaplatili. A to bez poplatků.

Zákazníci mohou využít aplikaci Klarna, přes které mohou provádět platby, pohodlně vrátit zboží a zobrazit své nákupy.

Oceníte jistě také funkci „Klarna Instant Shopping“ pro expresní nákup na dvě kliknutí přes speciální tlačítko. To lze umístit na jakoukoliv stránku, kde máte zalistované své produkty. V praxi to funguje následovně: váš zákazník při návštěvě této stránky zjistí, že si zboží může koupit přímo, přeskočí nákupní košík i registraci, veškeré informace jsou předvyplněny a zákazník dokončí objednávku, aniž by opustil produktovou stránku.

Proč si vybrat tento doplněk?

Díky možnosti zaplatit za nákup později můžete výrazně zvýšit konverzi vašeho e-shopu. Vy obdržíte peníze ihned a o platbu od zákazníka se postará společnost Klarna. Odložená platba či možnost platby na splátky nahrazuje možnosti platby dobírkou, které ztrácejí na popularitě.

Máte o integraci zájem? Napište nám prostřednictvím formuláře níže!

Do kolonky Předmět uveďte prosím název integrace, o kterou máte zájem.

    *vložením e-mailu souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů a Všeobecnými obchodními podmínkami