Nizozemsko

Chcete se dozvědět více o expanzi do této země? Připravili jsme pro vás podrobný souhrn e-commerce trhu, který si můžete zobrazit kliknutím na tlačítko níže nebo zadejte váš e-mail a pošleme vám jej přímo do schránky.

Hlavní město
Amsterdam
Měna
Euro
Počet obyvatel
17 230 000
Jazyk
Nizozemština

Fakta a statistiky

Nizozemsko leží v severozápadní Evropě na pobřeží Severního moře. Vyznačuje se vysokou kvalitou života a je jednou z nejbohatších zemí na světě. Stát je známý svou vysoce otevřenou ekonomikou, která se silně opírá o mezinárodní obchod. Nizozemsko se podílelo na zavedení eura, bylo zakládajícím členem NATO a předchůdce dnešní Evropské unie. V tomto článku zjistíte vše potřebné o elektronickém obchodování v Nizozemsku, dozvíte se, jaké druhy zboží jsou zde na internetu nejprodávanější, a v neposlední řadě vám představíme specifika tamního e-commerce trhu.

PŘEČÍST CELÝ ČLÁNEK
10%
Růst trhu
14,00 mld €
Obrat online prodeje
80 000
Množství e-shopů v zemi
213
Počet obyvatel na jeden e-shop
19%
Daňové zatížení
83%
Míra užívání internetu

Co od nás dostanete

Přehled stavu e-commerce
Struktura uživatelů internetu
Souhrn e-commerce v číslech
Lokální specifika pro e-shopy
Používané platební a dopravní metody
Tipy k prodeji

Využijte naše know-how při zahraniční expanzi

Data a reporty na jednom místě

Tržby, návštěvnost webu, skladové zásoby i další údaje najdete přímo v aplikaci. Data lze filtrovat podle času, země, produktů a dalších kritérií. Automaticky si vygenerujete grafy nebo třeba geografickou mapu tržeb.

Automatizace vám ušetří práci

Rutinní činnost necháváme algoritmům. Retailys za vás hlídá změny DPH i kurzy měn a předejde tomu, aby zákazník objednal vyprodané zboží. Pomocí synchronizace e-shopů urychlíte expanzi do dalších zemí.

Online tržiště a srovnávače zboží

Váš český e-shop napojíme na Zboží.cz, Heureku nebo MALL Marketplace. V zahraničí vás napojíme na Amazon, Ebay, německé Idealo, britský PriceRunner, polské Ceneo a další platformy.

Další země pro expanzi

Vyzkoušejte Retailys nezávazně

Nezávazně si vyzkoušejte, jak funguje Retailys, jaké má funkce, a jak vám vyhovuje uživatelské rozhraní. Zdarma si vytvoříte e-shop do 10 produktů a 10 objednávek.
Vyzkoušet zdarma