Nová platební metoda Pays

Klienti Retailys mají nyní možnost implemetnace nové platební brány Pays pro své e-shopy. Hlavní výhodou této brány je nesporně její jednoduchost, rychlé spuštění a množství nadstandartních funkcí, jako je například platební odkaz, platební předpis, sms notifikace, virtuální platební terminál, automatické generování faktur či voucherů a mnoho dalšího.

Žádné paušální poplatky

Pays je také jedinou bránou v ČR, která si neúčtuje měsíční paušální poplatky a tato výhoda není ničím podmíněna, neuvaluje například ani žádné sankce za nižší obrat. Služba je proto vhodná i pro obchodníky s menším obratem. Díky možnosti nastavení individuálních podmínek je ale vhodná i pro společnosti větší.

Všechny poplatky platební brány Pays jsou výhradně transakční a z tohoto důvodu neposílá Pays svým uživatelům ani žádné faktury. Odměna za provoz platební brány je již obsažena v transakční poplatcích za jednotlivé příchozí platby a případně za některé nadstandardní služby (například generování dokladů, voucherů a SMS notifikace). Celkový přehled cen jednotlivých služeb můžete nalézt v ceníku platební brány Pays.

Brána podporuje také všechny oblíbené druhy plateb, abyste zákazníkovi co nejvíce vyhověli:

  • platba kartou
  • bankovním převodem
  • QR platba
  • Apple Pay, Google Pay, Paypal
  • Platba mobilem

Pays a zahraničí

Pays podporuje platby v CZ, EUR a USD. Platby ze zahraničí můžete díky platebnímu přepisu získávat jednoduše, jelikož platební předpis umožňuje, aby vám mohl váš zákazník zaplatit během pár sekund, a to i ze zahraničního účtu, aniž by kterákoliv strana musela platit za zahraniční převod bance.

Co se týče jazyka platební brány pro zahraniční klienty, Pays používá metodu určení jazyka podle nastavení v internetovém prohlížeči, který platící zákazník používá. Pokud tedy nenastaví jazyk na platební bráně přímo e-shop při zahájení platby (což je samozřejmě možné), pak nastaví jazyk automaticky platební brána výše uvedenou metodou. Stejný jazyk pak použije v zaslaném potvrzení transakce, které odchází e-mailem.

Vyzkoušejte Retailys nezávazně

Nezávazně si vyzkoušejte, jak funguje Retailys, jaké má funkce, a jak vám vyhovuje uživatelské rozhraní. Zdarma si vytvoříte e-shop do 10 produktů a 10 objednávek.
Vyzkoušet zdarma