Nové napojení Fulfillment služby Vaše sklady

Vaše sklady fulfillment profesionální komplex služeb na míru každého e-commerce. Přestože je fulfillment poměrně mladým oborem, většina majitelů e-shopů zjistila, že se bez outsourcingu logistiky neobejde. Jsou si vědomi toho, že jim přinese nejen úsporu financí, ale i více času pro rozvoj a růst obchodu.

Rychlost, přesnost, kvalita a profesionální přístup

Vaše sklady nabízejí rychlost, přesnost a individuální přístup. Díky letitým zkušenostem s distribucí léčiv, která podléhají přísnému auditu, pečlivě dbají na nastavení jednotlivých procesů hned od začátku. Nabízejí flexibilní skladové řešení a mohou se pochlubit teplotně monitorovanými sklady například pro skladování léčiv, doplňků stravy a pharma produktů. Uzavření spolupráce předchází pečlivá analýza filozofie a potřeb zákazníka. Pro celoevropskou logistiku využívají ověřené dopravce, se kterými mají procesy bezchybně propojené.

Pod neustálým dohledem

Na základě pravidelných auditů probíhá optimalizace procesů, aby byla služba pro zákazníky bezchybná. Je samozřejmostí, že skladování, příprava, příjem a výdej zboží probíhá pod kamerovým systémem. Při balení tak probíhá dvojitá pečlivá kontrola. Centrální sklad se nachází v Plzni v Chebské ulici.

IT řešení

Disponují vlastním systémovým prostředím, díky kterému je možnost propojení na jakoukoliv platformu, včetně Retailys. Objednávky jsou zpracovány automaticky, rychle a bezchybně. V rámci nastavení propojení nabízejí partnerům dvě možnosti řízení toku materiálu FEFO a FIFO.

MŮJ SKLAD

Aby měli obchodní partneři neustálý přehled, lze využít aplikaci MŮJ SKLAD, ve které můžete nepřetržitě a odkudkoliv sledovat celý proces zpracování a doručení objednávky, a také aktuální skladové zásoby.

 Zcela nová služba CUSTOMER H-UP

Služba Customer H-up zajišťuje kompletní zákaznický servis a zajistí profesionální komunikaci se zákazníky. 

„Našemu partnerovi předkládáme transparentní monitoring všech našich aktivit spojených se správou jejich zákaznického servisu,“

Pavel Vošahlík, CEO Vaše sklady

Zákaznický servis od Vaše sklady zahrnuje:

  • obsluhu telefonní linky/telefonních linek s možností vícejazyčné mutace a obsluhy zahraničních telefonních čísel.
  • správu a obsluhu chat boxu na daném e-shopu ve více jazycích.
  • vyřizování e-mailové komunikace s koncovými zákazníky ve více jazycích.
  • transparentní reporting.

Vyzkoušejte Retailys nezávazně

Nezávazně si vyzkoušejte, jak funguje Retailys, jaké má funkce, a jak vám vyhovuje uživatelské rozhraní. Zdarma si vytvoříte e-shop do 10 produktů a 10 objednávek.
Vyzkoušet zdarma