Nový doplněk pro váš eshop – SEO nástroj Collabim

 

V naší nabídce integrací můžete nyní nově naleznout i doplněk Collabim, který je nejpoužívanější SEO nástroj v ČR a SR, pomocí kterého dostanete své SEO aktivity pod kontrolu. Pomůžou vám s analýzou klíčových slov, sledováním vašich aktuálních pozic ve vyhledávání i s linkbuildingem. Dokonce vám dokáže zjistit, na jaká klíčová slova cílí vaše konkurence a jak si oproti vám vede ve vyhledávání. S Collabimem máte vše potřebné pro SEO přehledně na jednom místě.

Collabim vznikl již v roce 2011 jako webový SEO nástroj určený pro potřeby internetových agentur a do roku 2017 vyrostl ze startupu do zaběhnuté firmy. Název Collabim vznikl z věty COLLABorate on Internet Marketing activities.

,,Collabim je vhodný pro jakýkoliv web, který to se SEO myslí opravdu vážně. Ať už provozujete e-shop, poptávkový web, blog či web s úplně jiným zaměřením, jistě chcete být vidět na prvních pozicích ve vyhledávání. To není tak snadné, jak by se na první pohled mohlo zdát. A bez kvalitní analýzy klíčových slov, sledování konkurence a pravidelného monitoringu a přeměřování Vašich pozic to půjde jen velice těžko. Collabim je tak pro všechny, kteří chtějí mít přehled o svých SEO aktivitách a posouvat se své stránky na vyšší pozice ve vyhledávání,´´říká Dalibor Jaroš, CEO firmy Collabim.

 

Majitelům e-shopů, tedy i klientům Retailys, nabízí Collabim hned několik druhů analýz a funkcí, které vám pomohou se SEO. Pojďme se na ně podívat:

 

 

 

 

 

 

Collabim nabízí celkem 8 cenových tarifů, které se odvíjejí od počtu klíčových slov, počtů webů a množství využívaných funkcí. Můžete využívat free verzi o 150 klíčových slovech nebo tarif Corporation, kde je klíčových slov 135 000. 

Collabim si také hravě poradí i se správou zahraničních projektů. Podporuje až 42 světových jazyků a má 50 podporovaných vyhledávačů, můžete tedy tento nástroj využít i při své expanzi do zahraničí.

Nástroj Collabim nyní najdete v naší nabídce aplikací, který po aktivaci bude v administraci Retailys propojen s vaším dashboardem, kde kromě základních statistik o svém prodejním kanálů budete moct nyní i sledovat v tabulce výsledky všech analýz provedených Collabimem.

 Dušan Makrlík

E-commerce specialist & Sales manager

makrlik@retailys.com