Nový doplněk pro váš eshop – SEO nástroj Collabim

 

V naší nabídce integrací můžete nyní nově naleznout i doplněk Collabim, který je nejpoužívanější SEO nástroj v ČR a SR, pomocí kterého dostanete své SEO aktivity pod kontrolu. Pomůžou vám s analýzou klíčových slov, sledováním vašich aktuálních pozic ve vyhledávání i s linkbuildingem. Dokonce vám dokáže zjistit, na jaká klíčová slova cílí vaše konkurence a jak si oproti vám vede ve vyhledávání. S Collabimem máte vše potřebné pro SEO přehledně na jednom místě.

Collabim vznikl již v roce 2011 jako webový SEO nástroj určený pro potřeby internetových agentur a do roku 2017 vyrostl ze startupu do zaběhnuté firmy. Název Collabim vznikl z věty COLLABorate on Internet Marketing activities.

,,Collabim je vhodný pro jakýkoliv web, který to se SEO myslí opravdu vážně. Ať už provozujete e-shop, poptávkový web, blog či web s úplně jiným zaměřením, jistě chcete být vidět na prvních pozicích ve vyhledávání. To není tak snadné, jak by se na první pohled mohlo zdát. A bez kvalitní analýzy klíčových slov, sledování konkurence a pravidelného monitoringu a přeměřování Vašich pozic to půjde jen velice těžko. Collabim je tak pro všechny, kteří chtějí mít přehled o svých SEO aktivitách a posouvat se své stránky na vyšší pozice ve vyhledávání,´´říká Dalibor Jaroš, CEO firmy Collabim.

 

Majitelům e-shopů, tedy i klientům Retailys, nabízí Collabim hned několik druhů analýz a funkcí, které vám pomohou se SEO. Pojďme se na ně podívat:

  • Analýza s názvem Svatý Grál vám dává možnost přesně vědět, jak si stojí vaše konkurence. Na jaká klíčová slova se dokáže umísťovat na předních pozicích v SERPu. Dokonce také zjistíte, na jaká klíčová slova cílí své PPC kampaně či jaké textace v reklamách používají. Zároveň zjistíte, kde má vaše konkurence slabá místa a můžete jejich slabin ihned využít.

 

  • Snadno si ověříte, zda vaše SEO úpravy mají tížený efekt a posouvají Vás ve vyhledávání výš. Nedělejte začátečnickou chybu, kdy makáte na svém eshopu, ale neměříte přínos vaší práce. Zaměřte se jen na to, co je pro vás skutečně profitabilní.

 

  • Díky analýze klíčových slov přesně poznáte, co Vaši zákazníci vyhledávají. Snadno se poté zaměříte na optimalizaci e-shopu právě pro tato klíčová slova.

 

  • Collabim Vám také pomůže s budováním zpětných odkazů. Sám vám doporučí, jaké weby oslovit a poprosit je o zpětný odkaz. Bude za vás hlídat, zda jsou všechny získané zpětné odkazy stále aktivní.

 

  • Pokud si platíte SEO specialistu, můžete pomocí Collabimu snadno sledovat, jaký má jeho práce reálný přínos. Už vás nikdo nenapálí a své podnikání uchopíte ještě pevněji do svých rukou.

 

  • Collabim vám pomůže být vidět – jednoduché a výstižné. Zjistíte relevantní klíčová slova a long tail fráze, na které konkurence zapomněla. Zde předčíte svou konkurenci a s trochou štěstí se dostanete na první pozice v SERPu. 

 

Collabim nabízí celkem 8 cenových tarifů, které se odvíjejí od počtu klíčových slov, počtů webů a množství využívaných funkcí. Můžete využívat free verzi o 150 klíčových slovech nebo tarif Corporation, kde je klíčových slov 135 000. 

Collabim si také hravě poradí i se správou zahraničních projektů. Podporuje až 42 světových jazyků a má 50 podporovaných vyhledávačů, můžete tedy tento nástroj využít i při své expanzi do zahraničí.

Nástroj Collabim nyní najdete v naší nabídce aplikací, který po aktivaci bude v administraci Retailys propojen s vaším dashboardem, kde kromě základních statistik o svém prodejním kanálů budete moct nyní i sledovat v tabulce výsledky všech analýz provedených Collabimem.

 

Vyzkoušejte Retailys nezávazně

Nezávazně si vyzkoušejte, jak funguje Retailys, jaké má funkce, a jak vám vyhovuje uživatelské rozhraní. Zdarma si vytvoříte e-shop do 10 produktů a 10 objednávek.
Vyzkoušet zdarma